eposta yazdır zoom+ zoom-

Sarılmak bedava eylemi kadından ilginç sözler

Sarılmak bedava eylemi kadından ilginç sözler

Denizli'de bir sosyal eylemci sarılmak bedava eylemi yaptı. Bir kadın ile eylemci arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-02-2015 08:51 - Güncelleme: 23-10-2015 00:44

Denizli’de cadde ortasında sarılma eylemi yapan bir gence vatandaşlar ilginç tepkiler gösterdi. Bazı vatandaşlar gence sarılırken, bir kadın ise, "Oğlum sen neden bu soğukta böyle duruyorsun? Sevgiye mi ihtiyacın var?" dedi.

EYLEMDEN KARELER

SARILMAK BEDAVA
Dünyada "Free Hug" olarak bilinen sarılma eylemini Denizli’de yaşayan Türk asıllı Avusturya vatandaşı Jurgen Willem, Gazi Bulvarı üzerinde yaptı. Öğlen saatlerinde Gazi Bulvarı üzerine gelen 27 yaşındaki Jurgen Willem, kollarını iki yana açarak gözlerini de bir atkı ile bağladı.

Yanına bir kutu koyan ve kutuya da "Free Hug bir sosyal sorumluluk projesidir. Sarılmak tüm duyguların en güzel anlatılma şeklidir. Sarılmak bedava" diye yazdı.

ÖĞRENCİLER DESTEK VERDİ
Yoldan geçenlerin ilgiyle izlediği genç gözü kapalı bir şekilde kendisiyle sarılmak isteyenlerle sarıldı. Özellikle öğrenciler Jurgen Willem’e sarılarak destek verirken, kadınlar ise ilginç tepkiler gösterdi.

"ÜÇ GÜNDÜR BU ÇOCUK BÖYLE DİKİLİYOR"
Vatandaşların sarıldığı anda caddeden geçen bir kadın, "Bu neden böyle duruyor? Ne anlatmak istiyor? Sevgiye ya da ilgiye mi ihtiyacı var? Amacını ben anlamadım. Üç gündür bu çocuk böyle dikiliyor" dedi.

Jurgen Willem isimli genç ise kadına dönerek, "Bu tüm dünyada yapılan bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacımız sevgiyi, hoşgörüyü çoğaltmak. Her gün kötü şeyler oluyor. Biz zoru yenmeliyiz" şeklinde yanıt verdi. Bunun üzerine kadın da "Yaşanan olayları gördükçe canım sıkılıyor. Ben de mı buraya gelip kollarımı açayım? Senin sevgiye ihtiyacın var oğlum" dedi.
Yaşanan ilginç diyaloglar toplananları güldürürken, Jurgen Willem bir süre daha sarılma eylemine devam etti.

sarilmak.jpg

eylem.20150221085102.jpg

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sarılmak bedava eylemi kadından ilginç sözler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • KIZ DÜŞÜRME PROJESİ 21 Şubat 2015 18:40 AHLAKSIZLIK PROJESİ BAŞKADA BİŞEY DEĞİL GİDİN ANNE VE BABANIZA SARILIN KARDEŞİM YADA ANNE İSEN GİT EVLADINA SARIL NE ELİN ADAMININ KOLLARINA KENDİNİ BIRKIYORSUN

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro