Sagopa Kajmer'in dini inancı yok çıktı haclendi mi?

Sagopa Kajmer kimdir, gerçek adı, aslen nereli ve kaç yaşında soruları bir anda aranmaya başladı. Ünlü rapçinin resmi instagram hesabında bir takipçisine verdiği 'dini inancım yok' cevabı akılları karıştırdı. Her fırsatta tasavvufa merak sardığını söyleyen ve dini sözler yazan Sagopa Kajmer müslüman değil mi, ateist mi oldu? Herkes hesabının hacklendiğini bunları Sagopa Kajmer'in yazmadığını düşünüyordu ki Kajmer, bu iddiaları yalanlamadı ve instagram hesabının hacklenmediğini duyurdu.

DİNİ İNANCIM YOK: Sagopa Kajmer adıyla tanınan Yunus Özyavuz isimli ünlü rapçi, sosyal medya hesabından bir takipçisinin dini inancın ne sorusuna 'yok' cevabı vererek, sosyal medyayı karıştırdı.

Ünlü rapçinin 'Hayır' cevabını gören hayranları hesabının hacklendiğini düşünmeye başladı. Özyavuz'un hayranları konu hakkında "Bugün Instagram hesabında bir yanlışlık oldu diye düşünmeden edemiyorum o kadar derinden dini anlatan bir adam ateist olamaz", İnşallah hesapların hacklenmiştir. Bunu başka türlü kimseye açıklayamam" gibi yorumlar yaptı.

  • Magazin 28 Mayıs 2018 16:07
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Sagopa Kajmer'in dini inancı yok çıktı haclendi mi? videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro