YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018 01:31 - Güncelleme: 19 Temmuz 2018 01:33

Sağduyulu ve dengeli olmalıyız

Bugün 19 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Terazi burcundaki Ay denge ve uyum arayışımızı arttırıyor. İlişkilerimizde karşımızdaki kişilerin istek ve beklentilerine karşı daha duyarlı olabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Güne kararlı ve hırslı enerjilerle başlayabilir, iş ve özel yaşamımızda güç arayışında olabiliriz. Duygusal alanlarda baskı ve manipülatif durumların oluşması mümkün, bunu dengelemeliyiz.

Öğle saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında daha rahat denge kurabileceğimiz bu saatlerde kendimizi bulunduğumuz ortamlarda iyi ifade edebilir, dikkat çekebiliriz.

Sosyal ve sanatsal enerjilerin güçlenmesi günün geri kalan bölümünü hareketlendirebilir ve daha eğlenceli hale getirebilir. Güzellik ve estetik ile ilgili de verimli sonuçlar alabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay ilkdördün fazına ulaşacak. Yengeç burcundaki Güneş ile dik açı yapacak olan Ay 22:52’de boşluğa girecek.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sağduyulu ve dengeli olmalıyız yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro