YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018 23:26 - Güncelleme: 19 Kasım 2018 23:29

Sağduyulu olmakta fayda var.

Bugün 20 Kasım Salı... Mars günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak.

Güne ciddi ve kararlı enerjilerle başlayabilir, iş ve özel yaşamımızdaki görev ve sorumluluklarla ilgilenebiliriz. Otorite figürlerinin üzerimizdeki baskısı artabileceğinden, ego problemi yapmadan mantıklı ve sağduyulu olmakta fayda var.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Terazi burcundaki  Venüs ile zıt açıda olacak. Bu saatlerde daha duygusal olabilir, özel ilişkilerimiz ve sevgi alanlarında sorgulama ve beklentilerimiz artabilir. Denge ve uyumu bulmakta zorlanabileceğimiz için memnuniyetsizlikler ve serzenişlerle karşılaşabiliriz. Kadın figürlerle ilişkiler ve geçmişe dair konu ve kişiler de  gündeme gelebilir.

Bugün Balık burcundaki Mars ve Yay burcundaki Jüpiter arasında etkinleşecek sert açı daha dürtüsel ve tepkisel davranmamıza neden olabilir. Düşünce ve inançlarımızı fazla abartabilir, idealist ve savunmacı olabiliriz.

Gece saatlerinde Ay Koç burcunda Uranüs ile birleşecek. Huzursuz ve gergin hissedebileceğimiz bu saatlerde  baş ağrıları ve uyku sorunları da meydana gelebilir, temkinli olmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sağduyulu olmakta fayda var. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro