eposta yazdır zoom+ zoom-

Sadece Amerikalıların yakalandığı esrarengiz hastalık! Gaipten gelen...

Sadece Amerikalıların yakalandığı esrarengiz hastalık! Gaipten gelen...

Amerikalı bürokrat ve aileleri teşhis edilemeyen bir hastalığa yakalandı. En son vaka Çin'deki ABD büyükelçiliği personelinin başına geldi. Olaya FBI da dahil oldu ancak hastalık bile teşhis edilemiyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-06-2018 15:03 - Güncelleme: 08-06-2018 15:03

ABD’nin Çin Büyükelçiliği, Amerikalı bürokrat ve ailelerinin teşhis edilemeyen bir hastalığa yakalandığını açıkladı ve uyarıda bulundu. Teşhis edilemeyen bu hastalığa 2016 yılında da Küba’daki ABD’li diplomatların yakalanmıştı.

GAİPTEN GELEN SESLER : Bu yılki olay ise Guangzhou şehrinde görevli, Amerikalı bir konsolosluk çalışanının, evinde bile garip sesler duyması hakkındaki şikayetleri sonucunda muayene edilmesinden sonra, beyin travması belirtileri göstermesiyle başlamıştı.

Bu olayın kamuoyuna duyurulmasından sonra kaç kişi oldukları henüz resmi olarak açıklanmayan, Çin'de görev yapan Amerikalı diplomatlar ve aileleri, ABD'den gönderilen doktorlar tarafından tıbbi testlere tabi tutulmuşlardı. Amerikalılar, herhangi bir teşhis konulamayınca dün ABD'ye götürülmüştü.

Associated Press'in aktardığına göre, ABD'nin gönderdiği tıbbi ekip, hala Guangzhou şehrinde çalışıyor ve hastalığa yakalanan başka birileri olup olmadığını araştırıyor.

ABD UYARI YAYINLADI: GAİPTEN SESLER DUYARSARIZ...

Washington Post gazetesine de konu olan habere göre, ABD'nin Çin Büyükelçiliği, Amerikan vatandaşlarını diplomatlar ve ailelerinin

SADECE ABD'LİLERDE GÖRÜLDÜ
Gizemli hastalık sadece yurt dışındaki elçiliklerde görev yapan Amerikalı personelde görüldü. Başka ülkelerin elçiliklerinde benzer bir olay yaşanmadı. Hastalığın teşhis dahi edilemesi ABD'yi telaşlandırdı.

yakalandığı ve teşhis edilemeyen hastalık hakkında uyardı. Büyükelçilik uyarısında, açıklanamayan sesler işitme sonucunda yakalanıldığı söylenen hastalık nedeniyle, bilinmeyen herhangi bir fiziksel semptomla karşılaşan, işitme ya da hissetme konusunda sıkıntı yaşayan herkesin, acilen tıbbi yardıma başvurusu gerektiği belirtildi.

2016'DA KÜBA'DA GÖRÜLDÜ
Bu gizemli hastalığa 2016 yılında Küba'da çalışan Amerikalı diplomatlar ve aileleri de yakalanmıştı. Olay sonrası ABD, Havana'daki diplomatlarını ülkeye çağırmış, Küba'nın ABD'li diplomatları koruma konusundaki zafiyetinden dolayı, 15 Kübalı diplomatı sınır dışı etmişti.

Küba'da hastalanan kişiler üzerinde yapılan muayeneler sonucunda vücutlarında hiçbir toksine, virüse rastlanmamıştı. Amerikan elçiliklerinde çalışan Kübalı çalışanlardan hiçbirinin de hastalığa yakalanmadığı gözlenmişti. Tıbbi uzmanların ve FBI'ın aylar boyunca yaptığı detaylı soruşturmaya rağmen, hiçbir sonuca ulaşılamamıştı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sadece Amerikalıların yakalandığı esrarengiz hastalık! Gaipten gelen... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • hakan 08 Haziran 2018 15:55 elçilik binalarına frekans saldırıları yapılıyor olmalı

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro