YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017 22:53 - Güncelleme: 14 Temmuz 2017 22:58

Sabırsız ve meraklıyız

Bugün 15 Temmuz Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Ay 02:52’de Koç burcuna geçecek. Koç burcunda ilerleyecek olan Ay önümüzdeki iki gün daha cesur, sabırsız ve meraklı bir ruh hali verebilir.

Günlük motivasyonlarımızı fiziksel aktiviteler, spor, rekabet içerikli konular, yeni girişimler belirleyebilir. Eyleme geçerken acele ve dürtüsel davranabileceğimiz için zaman zaman kaza ve sakarlıklarla karşılaşabiliriz. Daha dengeli ve sabırlı hareket etmeliyiz.

Ay Koç burcunda ilerlerken, baş, baştaki organlar, gözler, vücut kaslarımız daha hassas olabilir. Migren gibi kronik ağrılar da artabilir.

Ay akşam saatlerinde İkizler burcundaki Venüs ile uyumlu görünüm yapacak.

Sosyal enerjilerin güçlenmesi daha fazla iletişim kurma arzusu yaratabilir. Telefon trafiği artarken, sevdiklerimizle biraraya gelip hoş sohbetler de yapabiliriz. Yeni sosyal tanışmalar, flörtler, seyahat ve geziler de akşam saatlerini daha keyifli hale getirebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sabırsız ve meraklıyız yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro