YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018 23:50 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 23:52

Sabırsız ve dürtüsel davranabiliriz.

Bugün 23 Ekim Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne bireysel ve girişken enerjiler veriyor. İş ve özel yaşamımızda daha sabırsız ve dürtüsel davranabiliriz.

Özel ilişkilerde dürtüsel ve bencil davranabiliriz, daha paylaşımcı ve dengeli olmaya çalışmalıyız.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Kova burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak. Enerjimizin yükseleceği bu saatlerde fiziksel aktiviteler ve spora zaman ayırabiliriz. Bireysel ve özgür davranma ihtiyacımız kişisel faaliyetlere bizi daha fazla yönlendirebilir.

Güneş bugün Akrep burcuna geçiyor. Sonbaharın etkilerini daha güçlü hissederken, önümüzdeki bir ay Güneş derin ve gizemli konulara ilgimizi arttırabilir. Ölüm, dönüşüm, bilinçaltı, psikanaliz, şifa, arınma, ilişkilerde cinsellik, tutkular, finans ve hisseli paralar gibi kavramlar Güneş tarafından aydınlatılabilir.

Koç burcundaki Ay, akşam saatlerinden itibaren Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Bu saatlerde duygusal baskılar hissedebilir, dürtülerimizi ve tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Daha sakin ve dengeli olmaya çalışmalıyız.

Ay 21:17’den itibaren boşlukta ilerleyecek.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sabırsız ve dürtüsel davranabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro