Sabiha İrem ortaya çıktı! 'İsrail ordusundaki Türk kızı' mı?

İsrailde askerlik yaptığı iddia edilen Halfetili Sabiha İrem Çevikortaya çıktı ve "Fotoğraflardaki hain ben değilim o hesap da benim değil" deyip şikayetçi oldu.

Sabiha İrem ortaya çıktı! 'İsrail ordusundaki Türk kızı' mı?

SOSYAL medyada açılan bir hesaptan 'Şanlıurfa Halfeti'li İsrail Askeri' olarak 'Sabiha İrem Çevik' adıyla yapılan skandal paylaşımlar büyük tartışma yaratmıştı. Halfetili Sabiha İrem ortaya çıktı ve "Fotoğraflardaki hain ben değilim o hesap da benim değil" deyip şikayetçi oldu.

Sabiha İrem ortaya çıktı! 'İsrail ordusundaki Türk kızı' mı?

İŞTE GERÇEK SABİHA İREM ÇEVİK... İsrail ordusuna geçen yıl katıldığı ve sosyal medyadan askeri kıyafetli fotoğraflar paylaştığı iddia edilen Şanlıurfa Halfetili Sabiha İrem Çevik ortaya çıktı. Halfeti'de yaşayan Kasım - Ayten Çevik'in altı kızının en küçüğü olan Çevik, isminin internette yer alması üzerine önceki gün Gaziantep Şahinbey Polis Merkezi'ne giderek suç duyurusunda bulundu. Üniversiteyi terk edip geçen ay Cuma Karlangıç ile evlenen ve Gaziantep'e yerleşen Çevik, şunları söyledi:

Sabiha İrem ortaya çıktı! 'İsrail ordusundaki Türk kızı' mı?

"Bugüne kadar hiç yurtdışına çıkmadım. Kimliğimi de kaybetmedim. Benim ismimin böylesine aşağılık, incitici bir şekilde kullanılmasına öfkem büyük. İsmimin kullanılmasıyla ilgili şüphelendiğim kişiler var. Bunları karakoldaki ifademde de belirttim. Hem benim hem de eşimin akraba ve tanıdıklarından çok sayıda telefon aldım. İsrail askeri kıyafetleriyle çıkan fotoğraf kesinlikle ben değilim. Ancak isim benim. Biz hassasiyetleri olan insanlarız. İsrail ordusunun Filistin'de Gazze'de Müslümanlara yaptıkları ortadayken benim ismimin bu şekilde çıkmasına öfkem büyük..."

Sabiha İrem ortaya çıktı! 'İsrail ordusundaki Türk kızı' mı?

'BUNU YAPANLAR MUTLAKA BENİ TANIYAN BİRİLERİ'... "İsrail'in yıllardır Müslümanlara nasıl zulmettiğini, çocukluğumdan beri gördüm. Babam Halfeti'de çiftçilik yaparak hayatını kazanıyor. Şimdiye kadar hiç yurtdışına gitmedim, pasaportum da yok. Ailemden de yurtdışına giden yok. İsrail ile bir ilgim alakam yok. Hayatımda böyle bir şey duymadım, bilmedim. Bu sabah olayı duydum, teyzemin kızı bana bir fotoğraf yollayınca şoke oldum. Fotoğraftaki ben değilim ama adım, soyadım ve memleketim yazılarak benim aleyhime bir iftira atılmış. Bunu yapanlar mutlaka bizi tanıyan birileri.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro