YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 18 Mart 2018 00:45 - Güncelleme: 18 Mart 2018 11:32

Sabah saatleri kısıtlayıcı olabilir

Bugün 18 Mart Pazar... Güneş günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız ve girişken enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde Ay Mars ile dik açı yapacağı için sabah saatlerinde gergin ve stresli olabiliriz. Migren, baş ve eklem ağrıları hissedilebilir.

Öğle saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Yeniay enerjileri ile birlikte gelecek planlarımıza, görev ve sorumluluklara odaklanabiliriz. Aile büyükleri ve otoriteyle ilişkiler de günlük akışta belirleyici olabilir. Zaman zaman kendimizi kısıtlanmış ve karamsar hissedebiliriz. Mesleki veya ailevi bazı görevler üzerimizde yük oluşturabilir.

Akşam saatlerinde ise Ay, Koç burcunda Merkür ve Venüs ile birleşecek. Sosyal enerjilerin güçlenmesi akşam saatlerinde insan ilişkilerini ve iletişimi öne çıkarabilir. Yeni kişilerle tanışabileceğimiz gibi, süregelen yakın ilişkilerde ilginç ve keyifili sohbetler yapabilir, fikirler paylaşabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sabah saatleri kısıtlayıcı olabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro