eposta yazdır zoom+ zoom-

Saadet Partisi içki ve zina yasağı istedi

Saadet Partisi içki ve zina yasağı istedi

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Zina serbest, kürtajı yasaklıyorlar. İçki serbest, sarhoş olmak yasak. İçkiyi ve zinayı yasaklarsan sorun biter' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-06-2012 17:30 - Güncelleme: 22-10-2015 04:06

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin bir düğün salonunda düzenlenen, Merkez İlçe Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Kürtaj tartışmalarına değinen Kamalak, şöyle konuştu:

“Bu ülkede zina serbest bırakılmış. Zina serbest, kürtajı yasaklıyorlar. Asıl sebep zinadır. İçki serbest, sarhoş olmak yasak. Ortada bir terslik yok mu? Değerli kardeşlerim içkiyi kaldırırsan sorun biter. Zinayı yasaklarsan, kürtaj büyük bir ihtimalle kendiliğinden biter. Sebebe bakmıyorlar sonucu yasaklıyorlar.

Efendim şunu söylüyorlar, 'iktidardakiler sizin kardeşleriniz. Onlar da hocanın öğrencileridir.' Evet kardeş olmak, kardeşlerin aynı şekilde düşünmesidir, aynı şekilde hareket etmesidir. Habil ile Kabil de kardeş değil miydi? Her ikisi de Hz. Adem'in çocukları değil miydi? Biri katil, biri cennetlik.''

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro