eposta yazdır zoom+ zoom-

Saadet Partisi Almanya'da temsilcilik açtı

Saadet Partisi Almanya'da temsilcilik açtı

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Almanya'nın Köln kentinde partisinin temsilciliğinin açılışını yaptı

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-01-2015 18:07 - Güncelleme: 27-10-2015 14:08

Köln'deki Otto-Hahn Cadesi'ndeki Saadet Partisi Almanya Temsilciliğinin açılışını Kamalak ile yardımcıları Temel Karamollaoğlu ve Hasan Bitmez yaptı.

Hollanda'dan getirilen mehter takımının konserinin ardından konuşan Kamalak, Avrupa’da ilk defa geçen sene teşkilatlanmaya başladıklarını ve kısa sürede belli bir noktaya geldiklerini söyledi. 

Saadet Partisi olarak kırmak ve dökmek için yola koyulmadıklarını ifade eden Kamalak, "Bizim işimiz sevgiyle kavga ile değil. Amacımız ise Allah’ın rızasını kazanmaktır" dedi.

Bütün insanların dili, dini, ırkı ve mezhebi ne olursa olsun herkesin adalete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kamalak, şöyle konuştu:

"Adaletin olmadığı yerde haksızlık var demektir, zulüm var demektir. Zulüm altındaki insanların da huzur bulması mümkün değildir. Hakk’a dayanmayan bir sistemin ise adil olması mümkün değildir. Hakk'ın ölçüsü de Kur'an ve sünnette belirtilmiştir."

Törene Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın ile Saadet Partisi Avrupa Koordinatörü ve Almanya Temsilcisi Abdussamed Temel ve çok sayıda partili katıldı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Saadet Partisi Almanya'da temsilcilik açtı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • adem cerit viyana sadet 19 Mart 2017 10:58 avrupa sadetmilligörüsün bir kurulusu su anda iyibir tempoyla akilli birlestirici bir gelisme yaparken tabi olarak bazi kesimler eyvah yine ayaga kalkan sadetin sesi derinden geliyo 4 kere kapandi 5incisiyle yola tekrar revan oldu güclü akilli kadrosu geliyo korkunun ecele faydasi yok adil düzen hakim olacak fakir fukara kurtulacak iyi ammaaa iyi düsünelim iyi

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro