eposta yazdır zoom+ zoom-

Saadet Partili Belediye Başkanından referandum kararı

Saadet Partili Belediye Başkanından referandum kararı

Rize'nin Kalkandere ilçesinin Saadet Partili Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, referandum kararını açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-04-2017 12:35 - Güncelleme: 14-04-2017 12:35

Rize'nin Kalkandere ilçesinin Saadet Partili Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında oylanacak sistem değişikliğinin Türkiye için hayırlı ve iyi olacağını söyledi.

Yıldırım, belediye binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 16 Nisan halk oylamasının Türkiye açısından çok büyük önem arz ettiğini belirtti.

TÜRKİYE'Yİ YIPRATMA OPERASYONU

Türkiye'nin durumunun ortada olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Geçmiş yönetimlerde ülkemiz, siyaset gereği çok büyük badireler atlatmış, sıkıntılar çekmiş. Burada iç güçler ve dış güçler dediğimiz bütün ülkeler karşımızda. Bizim ekonomik ve siyasi anlamda güçlenmemizi istemiyorlar. Herkes bir taraf olmuş ve Türkiye'yi yıpratma operasyonu içerisinde." ifadesini kullandı.

Yıldırım, 15 Temmuz'un yakın zamanda yaşandığı ve bunun Türkiye'nin yıpratılmasına en büyük örnek olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:

İNŞALLAH BU SİSTEMLE TÜRKİYE'LİZ ÇAĞ ATLAYACAKTIR

 "Bu sistem değişikliğinin ülkemiz açısından hayırlı olacağını, iyi olacağını düşünüyorum. Ekonomik, siyasi ve büyüme anlamında pazar günü yapılacak referandumda ülke insanımız, Rize insanımız, bizler ve Kalkandere insanının büyük bir oranda destek vereceğini düşünüyorum."

Referandumda oylanan 18 maddenin, büyük bir destekle kabul edileceğini iddia eden Yıldırım, "İnşallah bu sistemle Türkiye'miz çağ atlayacaktır. Daha refah seviyesine ulaşacaktır hem ekonomik hem de diğer hususlarda. İnşallah böyle olur diye umuyorum. 18 maddeyi ben de okudum. Hakikaten olması gereken şeyler diye düşünüyorum." ifadesini kullandı.

Milli Görüş'ün önemli isimleri referandum kararını açıkladı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Saadet Partili Belediye Başkanından referandum kararı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • mogol 14 Nisan 2017 19:40 SÜREKLİ YORUM YAPAN BEY SEN TROLMÜSÜN SENDEN FECİ HUYLANIYORUM.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro