eposta yazdır zoom+ zoom-

Robbie Williams ve Türk asıllı eşi 3. çocuklarını kutluyor

Robbie Williams ve Türk asıllı eşi 3. çocuklarını kutluyor

İngiliz şarkıcı Robbie Williams ile Türk asıllı eşi Ayda Field, üçüncü kez anne-baba olmanın mutluluğunu sosyal medyada paylaştı. Ünlü çift, Theodora ve Charlton isimli iki çocuğundan sonra bu kez de Colette (Coco) isimli bir kız çocuğu sahibi oldu

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-09-2018 16:47 - Güncelleme: 07-09-2018 16:47

Ünlü çift, Theodora ve Charlton isimli iki çocuğundan sonra bu kez de Colette (Coco) isimli bir kız çocuğu sahibi oldu. Ayda Field, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü:
"Aile her şekilde gelir ve biyolojik olarak bizim olan bu küçük hanım, sonsuza dek minnettar olacağımız inanılmaz bir anne tarafından taşınırdı. Hayatımızdaki bu güzel kıza sahip olduğumuz için bulutların üstündeyiz ve bunu mümkün kılan bir dünyada yaşadığımız için minnettarız. Teddy ve Charlie'de olduğu gibi, Coco'nun gizliliğine saygı duymanızı ve 5 kişilik yeni ekibimizle birlikte kocaman ailemizin sizlerle birlikte büyümesini rica ediyoruz!

Field, fotoğrafı paylaştıktan sonra, "kocaman ailemiz" dediği hayranlarından dakikalar içinde binlerce tebrik mesajı aldı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Robbie Williams ve Türk asıllı eşi 3. çocuklarını kutluyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro