SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Referandumu açıktan destekleyen tek ülke! Destici açıkladı

Referandumu açıktan destekleyen tek ülke! Destici açıkladı

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 25 Eylül'de yapılacak referanduma tepki göstererek, "Şu anda açıktan destekleyen tek ülke Siyonist İsrail." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-09-2017 16:08 - Güncelleme: 21-09-2017 16:08

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Hamas'ın Türkiye Temsilcisi aynı zamanda Kudüs ve Tarihimiz Derneği Başkanı Cihat Yağmur ve heyetini makamında kabul etti. Görüşmede, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) yapacağı referanduma ilişkin açıklama yapan Destici, referandumu sadece İsrail'in desteklediğini ve ikinci bir devlet kurmaya çalıştığını söyledi.

“REFERANDUMU AÇIKTAN DESTEKLEYEN TEK ÜLKE İSRAİL”

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin yapacağı referandumu sert bir dille eleştiren Destici, “Şu anda Mesut Barzani'nin tertipleyip düzenlediği bir korsan bağımsızlık referandumu var. Bunu da şu anda açıktan destekleyen tek ülke Siyonist İsrail. Irak'ta ikinci bir İsrail Devleti kurulmaya çalışılıyor. İsrail Devleti İslam dünyasının kalbine saplanan hançerdi. Şimdi ikinci bir hançer olmaya çalışıyor” dedi.

“MÜSLÜMANLARIN ÖDEDEĞİ BEDEL ARTIK YETER”

Suriye’nin kuzeyinde Amerikan destekli bir alan açıldığını dile getiren Destici, “Suriye'nin kuzeyinde PKK, PYD YPG’ye Amerika güdümlü bir alan açıldı. Orayı da devletleşme sürecine götürecekler. Üçüncü bir hançeri de orada vurma gayreti içerisindeler. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin aldığı kararlar ortada. Türkiye'nin tavrı ortada. İran’ın tavrı ortada. ABD Barzani’yi destekleyemiyor yani referandumu ertele diyor. Bütün bunlara rağmen Barzani neye güvenerek illa bu korsan referandumu yapacağım diyor? güvendiği yer Siyonist İsrail ve dünyadaki Siyonistler ve Yahudi lobileri. Hepimizin buna karşı ortak bir mücadele verip asla burada, İslam Coğrafyasında ikinci bir İsrail devletinin kurulmasına müsaade etmememiz gerekir. Çünkü bu hançer hepimize saklanacaktır. Müslümanların ödediği bedel yeter. Filistin’de, Gazze'de, Irak’ta, Doğu Türkistan’da, Myanmar'da, Afrika’da ödüyoruz. Müslümanların ödediği bedel yeter artık” açıklamalarında bulundu.

“DÜNYANIN NERESİNDE BİR MAZLUM VARSA BİZ HEP ORADAYIZ”

Büyük Birlik Partisi olarak dünyanın neresinde bir mazlum varsa hep onun yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini bildiren Destici, " Allah (cc) nasip etti Gazze'ye giden ilk Parti Genel Başkanı olmak bize nasip oldu. Tabii Bütün bunlar Siyonist İsrail'i de tedirgin etmiş vaziyette. Burada da Kudüs’e saldırı yapılması, Kudüs'teki Müslümanların oraya girişinin engellenmeye çalışılması ve tabii İsrail'in temel hedefinin şu olduğunu biliyoruz. Mescidi Aksa'yı yıkmak olduğunu, Mescidi Aksa'yı ortadan kaldırmak ve kendi inançlarının gereğini yapmak olduğunu biliyoruz. Kudüs, Mescidi Aksa bizim için Mekke-i Mükerreme'de Medine-i Münevvere den sonra üçüncü kutsal şehirdir. İlk kıbleğahımızdır. Onun için bizim için çok değerli çok büyüktür” diye konuştu.

CİHAT YAĞMUR: “MUSTAFA DESTİCİ’NİN BÜYÜK KATKISI VAR”

Hamas Türkiye Temsilcisi aynı zaman da Kudüs ve Tarihimiz Derneği Başkanı Cihat Yağmur ise Kudüs ve Mescidi Aksa konusunda Büyük Birlik Partisi ve onun Genel Başkanı Mustafa Destici’nin büyük katkısı olduğunu söyledi. Yağmur, "Bugüne kadar Kudüs, Filistin ve Gazze davasına verdikleri destekten dolayı Büyük Birlik Partisine ve Alperen Ocaklarına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Referandumu açıktan destekleyen tek ülke! Destici açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • MALKOÇOĞLU 21 Eylül 2017 21:02 Bende buradan bay DESTİCİ'ye bir sorayım bakalım ne cevap verecek.??? SORU:... TÜRKİYE'MİZİN 22 İLİNİ KÜRDİSTAN TOPRAĞI OLARAK GÖSTEREN VE ADINA BARZANİ DENEN HAİNİN PKK PAÇAVRASINI ANKARA ve İSTANBUL'da GÖNDERE ÇEKEREK O HAİNLERİ DEVLET OLARAK TANIDIKLARINI İLAN EDENLER, PARTİ KONGRELERİNE ONUR KONUĞU OLARAK DAVET EDEREK KÜRSÜYE ÇIKARTIP NUTUK ATTIRAN VE DELEGELERİNE ''TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR'' DİYE TEZAHÜRAT YAPTIRANLAR Siyonist İSRAİL miydi, yoksa kuyruklarında yürüyüp destek verdikleriniz miydi..!!??

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro