eposta yazdır zoom+ zoom-

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den kovuldu

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den kovuldu

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol'daki ağır sözleri nedeniyle Beyaz TV'den kovuldu. Beyaz Futbol'un moderatörü Ertem Şener, kanal yönetimiyle aldıkları karar doğrultusunda Kütahyalı ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-11-2017 23:46 - Güncelleme: 21-11-2017 08:33

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol'daki iğrenç benzetmesi nedeniyle Beyaz TV'den kovuldu. Programın moderatörü Ertem Şener, "şer güçlerin" Rasim Ozan Kütahyalı'ya bilinçli bir operasyon yaptığını iddia ederken, Beyaz TV yönetimi Kütahyalı ile dün akşamdan itibaren yolların ayrıldığını duyurdu.

Beyaz TV, gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ile dün akşamdan itibaren yollarını ayırdıklarını duyurdu. Daha önce Boşnaklarla ilgili sözleri nedeniyle Beyaz TV'deki programda açıklama yapacağını söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı, dün akşam ekrana gelen programda yer almadı. Programın moderatörü Ertem Şener, Beyaz TV yönetimiyle birlikte alınan karar doğrultusunda, dün akşamdan itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

ŞENER: BEDELİNİ ÖDETECEK GÜCÜ VARDIR

Ertem Şener, Rasim'in Boşnak halkından çok özür dilediğini söylerken, önündeki mesajı canlı yayında okudu. İşte Ertem Şener'in o sözleri:

"Boşnak halkından çok özür diledi. Bazı şer güçler Rasim Ozan Kütahyalı'ya bilinçli bir operasyon da yaptılar. Evet Rasim yok şu anda yanımızda. Ama şunu da söyleyeyim Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü de vardır. Bir kez daha söyleyeyim.Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü de vardır."

O SÖZLERE TEPKİ YAĞMIŞTI

Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı önceki gün Beyaz Tv'de ekrana gelen Beyaz Futbol programında Boşnak vatandaşlara yönelik bazı sözler söylemiş ve bu sözleri büyük tepki çekmişti.

Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan'a: Şerefsiz oğlu şerefsiz

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV konuşması

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den kovuldu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR46 YORUM
  • RASİİM???? 21 Kasım 2017 19:09 EE itiraz MHP den gelince ister istemez,ıttifak partisi zira,CHPden gelseydi bir sürü bahane dizilirdi,genede Rasime iyi oldu.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro