eposta yazdır zoom+ zoom-

Raife Ninenin son arzusunu yerine getirdi

Raife Ninenin son arzusunu yerine getirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 75 yaşındaki kanser hastası Raife ninenin son arzusunu kırmayıp ziyaretine gitti. Ayrıca kanser hastası Raife Güreşçi'nin 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'a çektiği video da ortaya çıktı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-06-2018 21:31 - Güncelleme: 03-06-2018 00:22

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'daki mitinginde, son isteğinin kendisini görmek olduğunu kızına söyleyen kanser hastası kadını evinde ziyaret etti.

Sekiz yıl önce kansere meme kanserine yakalanan ve zaman içerisinde kanser bütün vücuduna yayılan 75 yaşındaki Raife Güreşçi, kızı Gülizar Ozan'a son isteğinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek olduğunu söyledi. Gülizar Ozan da annesinin isteğini gerçekleştirmek üzere miting için Konya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı havaalanında karşılayarak Cumhurbaşkanı'na annesinin son isteğinin kendisini görmek olduğunu söyledi.

ERDOĞAN RAİFE NİNEYİ ZİYARETE GİTTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Konya mitinginin ardından Çumra programına geçmeden önce programına yaşlı kadının ziyaretini ekleyerek merkez Selçuklu ilçesinde bulunan Raife Güreşçi'yi evinde ziyaret etti. Raife Güreşçi ile bir süre görüşen Erdoğan, geçmiş olsun dileklerini iletti.


4 YIL ÖNCE ERDOĞAN İÇİN VİDEO ÇEKMİŞ

Kanser hastası Raife Güreşçi'nin 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'a çektiği video ortaya çıktı. Raife Güreşçi videoda, "Kazandı. Çok sevindik. Onunla gurur duyuyorum. Ben Aksaray'da kalıyorum. Kanser hastasıyım. Ona dua ediyorum. Allah işini gücünü rast getirsin. 7 tane çocuğum var oylarım hep Recep Tayyip Erdoğan'a. Çocuklarıma yemin verdirdim hiçbir tarafa atmayacaksınız ona atacaksınız diye. Çok seviyorum o dürüst doğru adam. Türkiye'm için çalışkan adam. Ona teşekkür ediyorum" dediği yer alıyor.

"TEPEMDE YERİ VAR"

Ayrıca videoyu çekenin evine gelse misafir olsa ne dersin sorusuna, "Tepemde yeri var keşke gelse. Gelsin buyursun gelsin. Her zaman için kapım sonuna kadar açık. Tayyip için canımı veririm" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Raife Ninenin son arzusunu yerine getirdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Help 03 Haziran 2018 12:06 Muharrem vatandaşı fırçalar, sahneden aşağı itekler, tersler ama Bi kasket bir bisiklet Tamam. Chplilerin içindeki şiddeti vekillerinden gördükleri için taparlar. Tkpchlmk ypg, hdp onlar içinde oy vermeleri sebebi de şiddet kardeşliği

    CEVAP YAZ 5 7

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro