eposta yazdır zoom+ zoom-

Putin'den kritik uyarı! Saldırabilirler

Putin'den kritik uyarı! Saldırabilirler

Rusya Devlet BaşkanI Vladimir Putin, Rus haber ajansına DEAŞ'la ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Putin DEAŞ'ın dünyanın başka bölgelerine saldırabileceğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-04-2018 10:20 - Güncelleme: 04-04-2018 10:20

Rusya Devlet BaşkanI Vladimir Putin, Türkiye ziyareti esnasında Rus haber ajansı IFAX'a açıklamalarda bulundu.

Putin, terör örgütü DEAŞ'ın yenilgiye uğradığını söylerken, söz konusu örgütün yıkıcı potansiyelini sürdürdüğünü ve dünyanın başka bölgelerine saldırabileceğini aktardı.

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelen Putin, Türkiye ve Rusya'nın terörle mücadele işbirliğine ilişkin Putin, Rusya'nın Suriye meselesinin çözümüyle ilgilenen ülkelerle işbirliği yaptığını belirterek, "Öncelikle hedefimiz Suriye'nin toprak bütünlüğünü ve egemenliğini sağlamak ve oradaki terör yuvalarını ortadan kaldırmaktır. Bu doğrultuda Türkiye ile işbirliği yapıyoruz ve ileride de işbirliği yapacağız." diye konuştu.

Rusya Devlet Başkanı Putin, Suriye'nin geleceği konusunda tüm ilgili tarafların uyum içinde çalışması ile nihai sonuca ulaşılabileceğini ve Suriye'nin geleceğine Suriye halkının karar vermesi gerektiğini vurguladı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Putin'den kritik uyarı! Saldırabilirler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro