eposta yazdır zoom+ zoom-

Putin o Avrupa ülkesini karıştırdı!

Putin o Avrupa ülkesini karıştırdı!

Avusturya'nın Avrupa Parlamentosu Üyesi Michel Reimon, Dışişleri Bakanı Karin Kneissl’a, düğününe Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i davet ettiği gerekçesiyle istifa çağrısında bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-08-2018 21:32 - Güncelleme: 17-08-2018 21:32

Avusturya'nın Avrupa Parlamentosu Üyesi, 'Yaşlılar-Serbest Avrupa İttifakı' parti üyesi Michel Reimon, ülkenin Dışişleri Bakanı Karin Kneissl’a, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i düğüne davet ettiği için istifa çağrısında bulundu.

Reimon sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Kneissl’ın davetini Rusya’nın Avrupa Birliği'ne müdahale girişimi olarak gördüğünü belirterek, "Dışişleri Bakanı Karin Kneissl bunun sorumluluğunu üstlenmeli ve Avusturya'ya verilen zarardan sorumlu olmalı. Eğer gönüllü olarak istifa etmezse, federal Şansölye ona bir istifa sunmalı" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Putin o Avrupa ülkesini karıştırdı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 17 Ağustos 2018 22:32 Düyun-u Umumiye İdaresi’nin Yönetimine Tahsis Edilen Gelirler............... pul resmi(Damga Vergisi), alkollü içkiler (rakı, şarap ve bira gibi ispirtolu içkiler) vergisi , tütün tekeli gelirleri ....................................

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Vladimir Putin
VLADİMİR PUTİN KİMDİR?

Vladimir Putin, 7 Ekim 1952 tarihinde, SSCB döneminde adı Leningrad olan Sankt Petersburg kentinde doğdu. Leningrad Devlet Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden 1975'te mezun olan Putin, yüksek lisansını ekonomi alanında yaptı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro