eposta yazdır zoom+ zoom-

PUBG'nin merakla beklenen kar haritası sızdı!

PUBG'nin merakla beklenen kar haritası sızdı!

Birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG, sürekli kendini yeniliyor. Oyuncularının merak beklediği ve 1 yıldır geliştirilmekte olan harita sonunda gün yüzüne çıktı. İşte, PUBG kar haritası!

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-09-2018 03:30 - Güncelleme: 13-09-2018 03:30

Satış rakamlarıyla rekorları altüst eden Battle Royele oyunu PUBG yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği oyunun yeni haritası bugün sızdırıldı. Yaşanılan bu gelişme ile PUBGkar haritası detayları gözler önüne serildi.

'DIHOR OTOK' ADI VERİLDİ
En son tropik esintiler taşıyan ilk 4×4 haritası olan Sanhok ile oyuncularla buluşan PUBG, bir yeni haritayla daha oyuncuların karşısına çıkacak.  Dıhor Otok adı verilen kar haritasıyla eğlenceli dakikalar yaşatacak olan yetkililer, kar temasıyla oyuncuların gönlünü feth etmeyi hedefliyor.

E3 2018‘de ilk olarak kış haritası ile ilgili bir teaser yayınlayan yapımcı firmanın geliştirmekte olduğu, Dıhor Otok haritası gün yüzüne çıkartıldı.

EN KAPSAMLI PUBG HARİTASI OLMASI BEKLENİYOR
Bir yıldır geliştirilen ve şimdiye kadarki en kapsamlı PUBG haritası olması beklenen kar temalı harita, tam bir yıllık geliştirme aşamasının artık sonlarına geldi. Bu harita önümüzdeki aylarda oyunculara sunulacak ve bu kez, hem PC hem de Xbox One aynı anda harita güncellemesini alacak.

2018 sona ermeden gelecek olan yeni kar haritası, eşsiz mekaniklere de ev sahipliği yapacak. Faklı silahlar ve farklı koşullara uyum sağlanması beklenecek.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN PUBG'nin merakla beklenen kar haritası sızdı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro