eposta yazdır zoom+ zoom-

PTT’den para transferi yapabilir miyim?

PTT’den para transferi yapabilir miyim?

PTT işyerlerinden para transferi yapmak oldukça kısa ve zahmetsizdir. Kişinin geçerli kimlik belgesiyle PTT işyerine gelmesi ve Para Gönderme Formu’nu doldurması yeterlidir.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-08-2018 10:03 - Güncelleme: 06-08-2018 10:03

PTT işyerlerinden para transferi yapmak oldukça kısa ve zahmetsizdir. Cevapla TV'yi takip ederek PTT'nin tüm hizmetlerinden ayrıntılı şekilde haberdar olabilirsiniz.

PTT işyerlerinden Türk lirası, dolar veya euro olarak uygun fiyatlara para transferi gerçekleştirilmektedir. PTT işyerlerinden para transferi yapmak oldukça kısa  ve zahmetsizdir. Kişinin geçerli kimlik belgesiyle PTT işyerine gelmesi ve Para Gönderme Formu’nu doldurması yeterlidir. Bunun yanı sıra para transfer etmek için herhangi bir hesap açtırılmasına da gerek yoktur. Para transfer edilecek kişinin kredi kartı numarası, hesap veya IBAN numarasını PTT gişe görevlisine söylemeniz yeterlidir.

PTT, uzak-yakın kavramını ortadan kaldırarak birkaç dakika içinde en uzak yerlere dahi para transferi gerçekleştirmektedir.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro