eposta yazdır zoom+ zoom-

PKK'dan Ülkücü Fırat Çakıroğlu için şok iddia!

PKK'dan Ülkücü Fırat Çakıroğlu için şok iddia!

PKK'nın gençlik yapılanması, Ülkücü Fırat Çakıroğlu'nu Ülkücülerin bıçakladığını öne sürdü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-02-2015 14:51 - Güncelleme: 25-10-2015 16:46

PKK’nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) Ege Üniversitesi’nde karşıt görüşlü gruplar arasında çıkan çalışmada hayatını kaybeden Fırat Çakıroğlu ile ilgili açıklama yaptı.

KENDİ ARKADAŞLARI BIÇAKLADI İDDİASI

Evrensel gazetesinde yer alan habere göre, Ülkücülerin saldırı sonrası Ege Kafe içerisinde kalan Kürt bir öğrenciyi linç ettiği öne sürülen açıklamada "Buna karşılık yurtsever-devrimci öğrenciler özsavunma haklarını kullanmaya çalışmış olsalar da 200 kişilik bir saldırıya karşı Ege Üniversitesi metro istasyonuna geri çekilmişlerdir. Olay sırasında farklı ilçelerin Ülkü ocakları sorumluları öncülüğünde yurtsever öğrenciyi linç ettikleri sırada reis diye hitap ettikleri Fırat adlı şahsı kendi arkadaşları bıçaklamış ve gelen ambulansa 45 dakika engel olan arkadaşları şahsın ölümüne sebep olmuştur. Böylelikle yurtsever-devrimci-demokrat öğrencilere alçakça komplo kurulmuştur” ifadelerine yer verildi.

"Öldürülen kişinin yurtsever-devrimciler veya YDG-H İzmir güçlerimiz tarafından öldürüldüğü haberlerinin gerçek dışı olduğunun altını tekrar çiziyoruz" ifadesinin kullanıldığı açıklamada, 'Açıklamamıza inanmıyorsanız olayın doğruluğunu teyit etmek için ÖGB'den mobese görüntülerini isteyin' dendi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN PKK'dan Ülkücü Fırat Çakıroğlu için şok iddia! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR52 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro