eposta yazdır zoom+ zoom-

Penis Protezi (Mutluluk Çubuğu) nedir, nasıl kullanılır?

Penis Protezi (Mutluluk Çubuğu) nedir, nasıl kullanılır?

Erkeklerin konuşmaktan çekindiği, eğer konusu açılırsa geçiştirmeye çalıştığı, ancak çok sık rastlanan bir problem olan sertleşme sorunları hakkında cevapla.tv olarak Üroloji uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman'a merak edilenleri sorduk.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 31-08-2018 15:01 - Güncelleme: 30-08-2018 01:00

Erkeklerle pek çok farklı nedenden dolayı oluşabilecek sertleşme sorunu kısa sürede olabileceği gibi bazen tedavisiz düzelme olmamaktadır. Üroloji uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevapla.tv'nin sorularını yanıtladı. 

Tıpta penis protezi, halk arasında mutluluk çubuğu denilen yöntem tıbbın ortaya koyduğu mucizelerdir. Çünkü başka hiçbir tedaviye cevap vermeyen, tamamen sertleşmesini kaybetmiş, hatta ömür boyu kimseyle ilişki kuramayacak kişi bile mutluluk çubuğu takarak sertleşmesini sağlamaktadır.

Mutluluk çubuğu temelde penisin içine yerleştirilen, dışardan görülmeyen, değişik tarzları ve teknikleri olan sertleşmeyi sağlayan birtakım yardımcı cihazlardır. Bunun netice itibariyle hangi yöntem ve hangi metotla konulursa konulsun ilişkiyi sağlayabilip sürdürebilecek kadar bir sertleşme gerçekleştirilmesi garantidir.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Penis Protezi (Mutluluk Çubuğu) nedir, nasıl kullanılır? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro