eposta yazdır zoom+ zoom-

Peker Açıkalın oyunculuğu bıraktı

Peker Açıkalın oyunculuğu bıraktı

Şarkıcı Niran Ünsal ile oyuncu Peker Açıkalın\'ın evlilik dışı ilişkilerinden doğan çocukları Narin Şeker\'in 3 yıl önce açtıkları velayet davası yılan hikayesine döndü.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-04-2005 16:10 - Güncelleme: 11-10-2015 23:18
Şarkıcı Niran Ünsal ile oyuncu Peker Açıkalın\'ın evlilik dışı ilişkilerinden doğan çocukları Narin Şeker\'in (4) velayetini alabilmek için 3 yıl önce açtıkları dava yılan hikayesine döndü. Açıkalın\'ın, varılan karara itirazı nedeniyle dava yeniden görülecek. Ünsal\'la iki hafta önce hakim huzurunda görüştükten sonra anlaştıklarını söyleyen Peker Açıkalın, görülen duruşmada velayetin yeniden kendisine verilmesi gerektiğini iddia ederek, \"Oyunculuğu bıraktım. Evlenip Antalya\'ya yerleştim. Velayet bana verilsin, annesi belli tarihlerde gelip görsün\" dedi. Bu sözlerin ardından velayet davası yeniden alevlendi. Velayet davasının görüldüğü Kadıköy 1. Aile Mahkemesi\'nde 18 Mart\'ta biraraya gelen iki ünlü anlaşmaya vardıklarını söylemişlerdi. Hakim, psikolog ile sosyal hizmetler uzmanının da hazır bulunduğu duruşma salonunda 2 saat görüşen iki ünlü, çocuğu haftanın belli günlerinde görmeyi kabul etmişti. Anlaşmaya göre, Narin Şeker haftanın 4 gününü anne Niran Ünsal ile 3 gününü ise baba Peker Açıkalın\'la geçirecekti. Çocuğun eğitim ve diğer masrafları ise ortak karşılanacaktı. Görüşme sonrası adliyeden mutlu ayrılan Peker Açıkalın, \"İki tarafı da gözeten bir anlaşmaya varıldı. Bu karar Şeker için çok iyi oldu. Yaşadığımız bazı tatsızlıkların ardından son derece olumlu bir görüşme gerçekleşti. Ikimiz de yapıcı davrandık. Çıkan sonuçtan memnunum\" derken, karara çok sevindiğini söyleyen Niran Ünsal ise, \"Dengeli bir sonucu vardık. Artık eski günleri geride bırakıp çocuğun iyiliği için mantıklı bir karar almamız gerekiyordu. Bence varılan sonuç ikimiz açısından da iyi oldu\" şeklinde konuşmuştu. Davanın bugünkü duruşmasında anlaşmayı reddeden Peker Açıkalın, \"Oyunculuğu bırakıp evlendim ve Antalya\'ya yerleştim. Velayetin bana verilmesini istiyorum. Kızımla sakin ve mutlu bir hayat sürmeyi arzuluyorum. Annesi sizin belirleyeceğiniz tarihlerde gelip çocuğu rahatlıkla görebilir\" dedi. Duruşmaya katılmayan Niran Ünsal\'ı temsilen avukat Ayhan Algantürk ise, bu isteği kesinlikle kabul etmediklerini, anlaşma olmaması halinde velayetin kendilerine verilmesini istedi. İleri bir tarihe ertelenen velayet davası böylece sil baştan görülecek.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Peker Açıkalın oyunculuğu bıraktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro