YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2018 23:01 - Güncelleme: 14 Kasım 2018 23:04

Parlak fikirlerle karşılaşabiliriz

Bugün 15 Kasım Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne özgür ve idealist enerjiler veriyor. Sosyal kavramlar, grup çalışmaları, organizasyonlar, bilim ve teknoloji ile ilgili konular daha fazla gündemimizde olabilir.

Günlük işlerde ortak idealler uğruna harekete geçebilir, özgün ve orjinal işlerle ilgilenebiliriz. Yaratıcı enerjiler güçlü; özellikle zihinsel faaliyetlerde aktif olabiliriz. Düşüncelerimiz önümüzdeki günlerdeki planlarımıza odaklanabilir. Büyük hedeflerimizle ilgili araştırma yapabilir, bilgi toplayabiliriz. Özellikle eğitim ve ticari konularda parlak fikirlerle karşılaşmamız mümkün.

Bugün Kova burcundaki Mars ve Koç burcundaki Uranüs arasında uyumlu görünüm olacak. Enerjimizi zaman zaman kontrol etmekte zorlanabiliriz. Hızlı ve ani gelişmeler sürprizler yaratabilir.

Gece saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Sosyal enerjiler güçleneceği için arkadaş grupları veya özel ilişkilerimizde hareketlilik artarken, keyifli anlar geçirebiliriz. Karşı cinsle ilişkilerde duygusal ve zihinsel paylaşımlar daha tatmin edici olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Parlak fikirlerle karşılaşabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • 15 Kasım 2018 22:07 Çok az ,eyer 83 milyon olursa ALACAM ,o zaman ,kazanınca ülkenin her bireyine eşit dağıtıp herbirini milyoner görme şansım olurdu MİLLETÇE MİLYONER MİSYONUMA UYGUN OLURDU ,lütfen yayınlayınız ,

    CEVAP YAZ 1 13
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro