Paris Hilton KKTC'de

Hilton Otelleri'nin veliahtı Paris Hilton, Limak Cyprus Deluxe Hotel'de bir etkinliğe katılmak amacıyla, holdinge ait özel uçakla Ada'ya geldi. Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu'nun eşlik ettiği Paris Hilton'un menajerleri ve asistanları, uçak inmeden önce VIP'e geldi. Asistanlar, Hilton'un alana giriş ve çıkışlarında güvenlik önlemleri alınması yönünde yetkililerle görüşme yaptı. Otelin güvenlik ekibi de alanda yerini aldı.Paris Hilton'un ABD pasaportuna işlem yapılmadı, sadece beyaz bir kağıda KKTC'ye giriş yaptığını belirten mühür vuruldu. Uçakta pasaportunu bekleyen Hilton, işlemler bittikten sonra VIP bölümünden giriş yaptı.

  • Magazin 04 Ağustos 2018 17:52
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Paris Hilton KKTC'de videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • xtr 04 Ağustos 2018 18:11 Niye işlem yapılmadı? ABD Pasaportuna KKTC mührü basmaktan mı utanıyorsunuz? Yoksa korkuyor musunuz? Dünya bizi tanımıyor diyorsunuz ama kendinizi tanıtmak için de sanki hiç çaba sarfetmiyorsunuz. Türkiye de dahil buna. Filistin için tepinip duruyor ama KKTC için yan gelip yatıyor. Benim gördüğüm bu.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro