eposta yazdır zoom+ zoom-

Param yok dedi kendi anonsunu yaptı

Param yok dedi kendi anonsunu yaptı

DP Genel Başkanı Zeybek, Ankara'da halkı selamladı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-06-2011 21:52 - Güncelleme: 27-10-2015 04:02

 

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek ile partisinin Ankara milletvekili adayları, otobüsle başkentte seçim turu attı.

DP'nin Balgat'taki genel merkez binasından hareket eden seçim otobüsünde görevli kadının mikrofondan ''Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Salih Uzun hepinizi selamlıyor'' şeklindeki anonsu, gülüşmelere neden oldu. Genel Başkan Zeybek, anonsu yapan görevliye, ''Senin niyetin belli oldu' diye espri yaptı. Genel Başkan Vekili Salih Uzun'un ''Efendim dili sürçtü'' sözü kahkahayla karşılandı.

Otobüs Mevlana Bulvarı üzerinden Emek ve Bahçelievler semtlerinden geçerek Kazım Karabekir Caddesi ve Siteler'e uğradı. Zeybek, sitelerde otobüsten inerek vatandaşlarla sohbet etti.

Son derece neşeli olan Zeybek, seçim otobüsünün geçtiği cadde üzerindeki lokantalarda yemek yiyen vatandaşlara afiyet diledi ve kilolarına dikkat etmelerini istedi. Zeybek, Tandoğan Meydanı'nda HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'in bir fotoğrafının yer aldığı ve üzerinde ''Benim Oyum Sana'' yazılı reklam panosunun önünden geçerken, ''Numan kardeşim, oyun için teşekkür ederim'' dedi.

Zeybek ayrıca vatandaşlara ''Seçmen kağıdında ampulü geç, sağa sola taşırma tam DP'nin ortasına mührünü bas'' dedi. Zeybek, otobüste kendinin bizzat yer aldığını, kaset kaydı olmadığını da sıklıkla belirterek ''Bizim paramız yok, kendimiz biniyoruz, geziyoruz, sizi seviyorum'' diye konuştu.
 
     
 

 

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro