Papazı vaaz esnasında yılan ısırdı! Sonrası olay

ABD'nin Kentucky eyaletinde bir papaz, ibadet ettiği sırada elinde tuttuğu zehirli bir yılan tarafından boynundan ısırıldı. 

Isırıldığı sırada papazın, "Çalmaya devam et! Hiç endişelenmiyorum. Endişelenme, Tanrı iyileştiricidir. Tanrı'nın beni hala iyileştirmesine izin ver, O bana doğru gelen bir yük treni gibi" dediği duyuluyor. Yaşanan olaydan kısa bir süre sonra acı hissetmeye başlayan papaz, kilisede ibadet etmekte olan diğer kişilerde dışarı çıkarıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Tedavi altına alınan papaz Cody Coots'un ölümden döndüğü belirten doktorlar, yılanın, Coots'un temporal atardamarını kesmeye oldukça yaklaştığını belirtti.

Olayın, ABD'de halen aktif olan ‘İsa'nın Adı' kilisesine ait olan yılan tutarak dans etme ritüeli sırasında gerçekleştiği açıklandı.

Yılanlarla ibadet etme pratiği, katılımcıların onları felaketlerden koruyacağına inandıkları kutsal bir ibadetin parçası olduğu biliniyor.

  • Dünya 25 Ağustos 2018 13:03
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Papazı vaaz esnasında yılan ısırdı! Sonrası olay videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • MiSaFiR 25 Ağustos 2018 18:13 Bunlar delirmiş yaa... Bunlar İslam ve Müslümanlık kelimelerini ağızlarına bile almamalılar... Kirleniyor!!!

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro