eposta yazdır zoom+ zoom-

Papaz Brunson ile ilgili şok bilgiler ortaya çıktı

Papaz Brunson ile ilgili şok bilgiler ortaya çıktı

Türkiye ile ABD arasındaki ilişkilerin gerginleşmesine neden olan Papaz Brunson ile ilgili şok bilgiler ortaya çıktı. Türkiye’deki merdiven altı kiliselerin ve misyoner kuruluşların üst yöneticisi Papaz Brunson çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-07-2018 07:36 - Güncelleme: 28-07-2018 07:36

Papaz Brunson’un, Türkiye’de gençlerin zihnini bulandırmak isteyen misyoner kuruluşların başaktörü olduğu ortaya çıktı. İzmir Diriliş Kilisesi Papazı olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner kuruluşu olurken, papazın gençlere ulaşmak için ‘sanat’ adı altında birçok etkinlik düzenlediği belirtiliyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın serbest bırakılmasını istediği Andrew Brunson ile ilgili Milli Gazete'de şaşırtıcı bilgiler yer aldı.

MİSYONERLERİN HAMİSİ
İzmir Diriliş Kilisesi papazı olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner kuruluşu bulunuyor. Papaz Brunson’un ‘Uyanış Geliyor, Uyanış Gençliği, Hıristiyan Gazete, Hıristiyan Forum, Nasıl Hıristiyan Olurum’ adı altında onlarca platformun yöneticisi olduğu ortaya çıktı. Brunson’a bağlı misyoner platformlar ülkemizin birçok noktasında çalışmalar yürütürken, platformların her kentte 4 kilise açmayı planladığı açıkça ifade ediliyor.

PAPAZ GİTARCI OLDU
Misyoner kuruluşların hamisi olan Brunson, papazlıktan öte müzik, dans ve spor gibi aktiviteleri kullanarak da gençlerin ilgisini misyoner platformlarına çekmeye çalışıyor. Brunson’un Türkiye’deki misyoner platformlarında gitar çalan fotoğrafları dikkat çekti. Papaz, kendine bağlı ‘Kutsal Kitaplar’ adlı siteyle misyonerlik yayan binlerce kitabı ücretsiz dağıtıyor. Öte yandan misyonerlik.com ve birçok misyoner sitenin papaza bağlı olduğu belirtiliyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Papaz Brunson ile ilgili şok bilgiler ortaya çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR37 YORUM
  • Lkr 28 Temmuz 2018 12:38 nerde kermes var, orda cimaat

    CEVAP YAZ 5 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro