SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Pamukoğlu oy vermeyen halka kızdı

Pamukoğlu oy vermeyen halka kızdı

Pamukoğlu, parti sitesinden yaptığı açıklamada, kendisine oy vermeyen vatandaşlara ilginç göndermelerde bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-06-2011 11:24 - Güncelleme: 23-10-2015 18:08

HEPAR lideri Osman Pamukoğlu, parti sitesinden yaptığı açıklamada, kendisine oy vermeyen vatandaşlara ilginç göndermelerde bulundu.

12 Haziran seçimlerinde umduğunu bulamayan liderlerden biride Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) lideri Osman Pamukoğlu oldu. Pamukoğlu parti sitesinden yaptığı açıklamada, kendisine oy vermeyen vatandaşlara ilginç göndermelerde bulundu.

İŞTE PAMUKOĞLU'NUN O AÇIKLAMASI

12 Haziran bir tarihti ve görüldü ki, insanların çıkar ve gücün ötesinde ülkenin ne rejimi, ne güvenliği, ne de soyulması yönünde bir dertleri yok. Ben ve sizler olabildiğince elinizden geleni yapmaya çalıştınız. Hak ve Eşitlik Partisi, halka sunulan bir şans ve imkandı ama bunu anlayamadılar. Sonuçta ortada.

Gelecek, oy sahiplerinin yazgısıdır ve kararlarının karşılığını da yüz yüze bulacakları koşullar ve olaylarla da yaşayarak göreceklerdir.

İki gün boyunca yapacağımız seçim sonuçları değerlendirmesini müteakip sizleri tekrar bilgilendireceğim.

Hepinizin gözlerinizden öperim.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro