YAZARLAR

Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

suleyman@internethaber.com @slymnoz rss Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018 08:35 - Güncelleme: 10 Kasım 2018 09:03

Öztürk Yımaz ne demek istiyor?

CHP'li Öztürk Yılmaz'ın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında söylerdiklerini dinlediniz değil mi?

"Partiyi yönetemiyorsun. Sana rakip olacağımı gördüğün için beni ihraç etmeye çalıştın. Aşağılık bir işe imza attın. Defolup gideceksin; Sıkıyorsa at bakalım beni buradan, istifa etmiyorum" diye ağzına geleni saydı. 

Dinlerken benim yüzüm kızardı yeminle. Yani bu sözler bana söylense, belli bir süre sokağa çıkmazdım.

Ama bizimki ne yaptı. 

Kendi vekili "İğrenç işlere imza atıyorsun, partiyi yönetemiyorsun" diye hakaret ederken o çıktı, "Türkiye yönetilemiyor" diye twit attı.

Yahu buna söylenen lafları kayaya söyleseler, kaya ortadan ikiye ayrılır. Ama bunun hiç umurumda değil. Hani Polyanna'yı dağa kaldırmışlar, "Olsun. temiz hava almış oldum" demiş ya. 

Bununki de o misal...

Hakkında yayılan ithamlara, iddialara cevap vereceğine, utanıp sıkılacağına daha da keyifleniyor. "Olsun, gündeme geliyorum ya gerisi önemli değil" diye düşünüyor herhalde..

Yahu adam sana söylüyor sana. Partiyi yönetemediğini, aşağılık işlere imza attığını, yakında rezil rüsva olacağını söylüyor.

Sahi...

Öztürk Yıllmaz'ın sözleri ne anlama geliyor. Yani basit bir disiplin kurulu veya ihraç meselesi olsa bu kadar parlamazdı diye düşünüyorum. 

"Aşağılık işlere imza attın" derken neyi kastediyor? "Yakında rezil olacaksın" derken hangi saklı gerçeklerin ortaya çıkacağından bahsediyor acaba?

Yakında büyük gürültü koparsa, CHP'yi sallayacak gelişmeler yaşanırsa hiç şaşırmayacağım vallahi...

Ama merak etmeyin.

Kemal Kılıçdaroğlu rezaletin boyutu ne olursa olsun kolay kolay istifa etmez. Öztürk Yılmaz'ın, "Bırak git, istifa et" çağrısını da önemsemez.

Adam Nisan ayında emekliye ayrılacak, niye durup dururken istifa etsin ki!
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Öztürk Yımaz ne demek istiyor? yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR25 YORUM
  • Misafir 12 Kasım 2018 12:06 akp nin şu an ki tek sorunu memlekette ele geçiremediği tek müessese olan chp dir, yoksa ekonomi, iç-dış siyaset terör vs. her şey yolunda

    CEVAP YAZ 12 0
REKLAM
Süleyman ÖZIŞIKDİĞER YAZILARISüleyman ÖZIŞIK
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro