eposta yazdır zoom+ zoom-

Özhaseki açık açık söyledi! Bunun için canımızı veririz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Müslüman Türk toplumu olarak, bayrağımızın dalgalanması ve ezanımızın okunması için canımızı veririz" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-03-2017 13:39 - Güncelleme: 19-03-2017 13:39

Bakan Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Argıncık Amatör Spor Tesisleri Temel Atma ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı törenine katıldı.

Özhaseki, "Kayseri'nin her köşesinde tırnaklarımızın izi vardır. Bugün de yerime gelen Mustafa Çelik ve diğer ilçe belediye başkanları, Kayseri'yi hizmetleri ile ayağa kaldırıyorlar. Bizler, Müslüman Türk toplumu olarak bayrağımız devamlı dalgalansın, ezanımız okunsun diye canımızı her an verebilecek yapıdayız.

BAYRAK VE EZAN İÇİN CANIMIZI VERİRİZ

Bayrak ve ezan için canımızı veririz. Böyle yapmakta çok haklıyız. 15 Temmuz'da ülkemize hain bir darbe girişimi gerçekleştirildi. Birçok insan gövdesini siper etti. Batı ise yaşanan bu olayı görmezden gelip geçmiş olsun bile diyemedi" diye konuştu.

Konuşmaların ardından temel atma töreni ve 52 spor kulübüne malzeme dağıtımı yapıldı.Törene Bakan Mehmet Özhaseki'nin yanı sıra, Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçe belediye başkanları, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ve spor kulüpleri temsilcileri katıldı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Özhaseki açık açık söyledi! Bunun için canımızı veririz haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 19 Mart 2017 15:52 Her seçimde İslamcılıkları Kabarıyor!.

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro