YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2018 00:07 - Güncelleme: 19 Ekim 2018 00:12

Özgüvenimiz yükseliyor

Bugün 19 Ekim Cuma... Venüs günündeyiz...

Kova burcundaki Ay sosyal ve toplumsal konulara ilgimizi arttırabilir.

Sabah saatlerinde arkadaşlıklar ve ekip çalışmalarından fayda görebiliriz. Öğle saatlerinde Ay, Jüpiter ile gergin, Terazi burcundaki Güneş ile de üçgen görünüm yapacak. Özgüvenimiz ve iyimserliğimiz yükselirken, iş ve özel ilişkilerimizde başarılı olabiliriz. Bazı duygularımızı abartmamız mümkün. Daha dengeli olmaya çalışmalıyız.

Akrep burcunda ilerleyen Merkür, Kova burcundaki Mars ile sert, Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Bugün iletişim trafiği artabilir ancak sabit düşüncelerden uzaklaşarak, uzlaşmacı ve uyumlu olmaya çalışmalıyız. Zihnimiz çok hızlı ve verimli olabilir. İç sesimize yönelip sezgilerimizi dinlersek çok daha doğru adımlar atabiliriz.

Kova burcundaki AY 15:27’de boşluğa girecek. Önemli işleri ve görüşmeleri günün erken saatlerinde yapmakta fayda var. Öğleden sonraki saatlerde eğlenceli konulara yönelmek ve dinlenmek daha doğru olabilir.

Ay gece 23:20’de Balık burcuna geçecek.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Özgüvenimiz yükseliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro