Özge Ulusoy'un ayakları olay oldu!

Özge Ulusoy geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ayaklarının fotoğrafını "gel de yeme ay... yampirik parmakcıklarım" notuyla paylaşmıştı. Katıldığı bir etkinlikte muhabirin "ayaklarınızı şuan göremiyoruz" soruna güzel manken bakın ne yanıt verdi.

Özge Ulusoy'un ayakları olay oldu!

Özge Ulusoy, Beyoğlu'ndaki bir otelde gerçekleşen gelinlik ve damatlık fuarının tanıtımında açılışı yaptı. Güzel manken alışın ardından muhabirlerin soruları cevapladı. Ulusoy, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ayaklarının fotoğrafını paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. “Ayaklarınızı şu an göremiyoruz” diyen muhabire model, “Ayak parmaklarım olay oldu.

Özge Ulusoy'un ayakları olay oldu!

Bale yaptığım için ayak parmaklarımda deformasyon var. Ama ben çok seviyorum onları. Hiç de çekinmiyorum açık ayakkabı giyinmekten. Bu düzelmiş hali bir de. Eski hali daha kötüydü. Ben kendimle barışık olduğum için ayak parmaklarımı çok seviyorum” dedi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro