Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği 10 oyun!

Bu sonbahar oyunseverler için oldukça heyecanla geçecek gibi. Öyle ki birbirinden müthiş oyunlar tabiri caizse raflardaki yerini almak için sıraya girmiş durumda. İşte oyun tutkunlarının büyük bir merakla beklediği 10 oyun

Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği 10 oyun!

1- MADDEN NFL 19: Sadece Amerikan kültürüne sahip oyuncular değil, pek çok oyuncu tarafından uzun yıllardır konsollarda oynanmaya devam eden seri, yeni oyunlar kazanmaya devam ediyor. "Konsollarda oynanmaya devam eden" seri dedik, çünkü oyun 2008 yılından beri PC platformuna çıkış yapmıyordu. Serinin son oyununda, yeni bir anmasyon sistemi ile karşı karşıya olacağız. Bu yeni sistem; oyuncuların oyun zevkini iyi yönde mi yoksa kötü yönde mi etkileyecek, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği 10 oyun!

2- MARVEL'S SPİDERMAN: Spyro the Dragon ve Ratchet and Clank adlı oyunlarıyla tanınan Insomniac Games, New York şehrinin açık dünyasında geçen Marvel's Spider-Man’i oyunseverlere sundu. Insomniac Games'in klasik Marvel kahramanı Örümcek Adam, ağlarıyla sizleri son derece eğlenceli yeni bir maceraya davet ediyor.

Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği 10 oyun!

3- NBS 2K19: 2K Sports imzası taşıyan NBA 2K serisi, söz konusu basketbol oyunu olduğunda rakip tanımıyor diyebiliriz. Kısaca özetlemek gerekirse futbolda FIFA serisi neyse, basketbolda da NBA 2K serisi o.

Oyun tutkunlarının dört gözle beklediği 10 oyun!

4- SHADOW OF THE TOMB RAİDER: Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Tomb Raider bir kez daha konsol ve PC’lerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Tomb Raider ismi ile yayınlanan oyun, Uncharted’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yenilenen dinamikleri ve hikaye örgüsü ile oyun severlerden tam not almayı başaran Tomb Raider, serinin devam garantisini de almıştı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro