YAZARLAR

Nehir Yılmaz

Nehir Yılmaz

hnehiryilmaz@hotmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017 09:00 - Güncelleme: 21 Nisan 2017 09:00

Otomotiv Sektörünün Büyük Buluşması İstanbul Autoshow 2017

Türkiye’nin en önemli otomotiv etkinliği 2 yılda bir düzenlenen İstanbul Autoshow  kapılarını açtı. Açılışını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Tarık Sönmez, ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar’ın gerçekleştirdiği Autoshow İstanbul 2017 bugün itibariyle 30 Nisan 2017 ye kadar Tüyap Büyükçekmece Fuar alanında tüm otomobil severlerin ziyaretini bekliyor.” Geleceğe Yakından bakın” temasıyla düzenlenen fuarda 50 si konsept ve henüz satışa çıkmayan otomobillerden oluşan 300 model sergilenecek.

Otomotiv Distribütörleri Derneğinin (ODD) düzenlediği fuarda Türkiye’de faaliyet gösteren otomotiv markaları yanında aksesuar, bilişim, yan sanayii firmaları, basın kuruluşları ve sivil toplum örgütleri de bulunuyor.

Birçok markanın yeni modellerini tanıtacağı fuar alanında aynı zamanda ziyaretçileri küçük süprizler bekliyor. Bunlardan biri Generali Sigorta’ nın ziyaretçiler için sergilediği Back to the Future  (Geleceğe dönüş) filminin kahramanı Delorean DMC-12 otomobil. Film kahramanı Christopher Lloyd imzası taşıyan otomobil, oyuncuların Show, gala ve etkinlikleri için özel yapılmış. Birçoğumuzun çocukluk hayallerini süsleyen bu otomobili fuar süresince Generali Sigorta standında ziyaret edebilirsiniz.

Hafta içi 12:00 ile 21:00  hafta sonu ise 11:00 ile 21:00 saatleri arasında ziyarete açık olan fuarın  giriş ücretleri ise, hafta içi 10 hafta sonu 20 TL. Fuar hafta içi öğrenci ve kadınlar için ücretsiz. Hafta sonu ise kadınlara 10 TL öğrencilere ise 5 TL olarak ücretlendiriliyor. Fuara ulaşımın en kolay yolu toplu taşıma. Kadıköy itibariyle metrobüs ile fuar alanına kadar ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında Kadıköy ve Atatürk havalimanı önünden ücretsiz servisler bulunuyor. Özel aracınızla gelmek isterseniz fuar alanında 6100 araçlık otopark bulunuyor.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Otomotiv Sektörünün Büyük Buluşması İstanbul Autoshow 2017 yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Nehir YılmazDİĞER YAZILARINehir Yılmaz
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro