eposta yazdır zoom+ zoom-

Otel ve restoranlara fuhuş baskını

Otel ve restoranlara fuhuş baskını

TRABZON’da, polisin düzenlediği operasyonda fuhuş yaptıkları ileri sürülen 15 kadın gözaltına alındı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-07-2018 20:06 - Güncelleme: 21-07-2018 20:06

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kentteki bazı otel ve iş yerlerinde fuhuş yapıldığı yönünde aldığı ihbar üzerine harekete geçti. Ekipler, Çömlekçi Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde bazı otel ve restoranlara baskın düzenledi. Operasyonlarda, fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 15 Türk vatandaşı kadın gözaltına aldı. Şüphelilerin sorgularının devam ettiği belirtildi.
 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Otel ve restoranlara fuhuş baskını haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • salhor 21 Temmuz 2018 23:42 Allâh CC kimseyi yoklukla imtihân etmesin! Babası, abisi, kocası tarafından himâye edilmeyen, hattâ belki onlar tarafından fuhuşa sürüklenen ne çok zavallı kadın var kim bilir. Yoldan çıkacak kız, henüz yetişme çağında yanlış adımlar atacaktır. Ebeveyn kör olursa, evlâdının bu adımlarını çağdaşlık veya deneme-yanılma uygulaması sayarsa, kıyâmeti kopar o çocuğun. Bir erkeğin, hangi yaş ve kültür durumunda olursa olsun zinâ batağına yönelmesi, bunu hayâtının amacı görmesi korkunç bir hâldir. Haram-helâl telkîninden başka çaremiz yok. Kızlarımızı, kadınlarımızı biz himâye etmezsek, ille de para kazanması için aklımızca her yola itersek daha çoook küçük dilimizi yutarız. Bu kadıncıklara çok acımak lâzım. Sözde feminizmin falan bir faydası olacağını sanmıyorum. Allâh yardımcıları olsun.

    CEVAP YAZ 2 8

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro