eposta yazdır zoom+ zoom-

Ölümden döndü! Aynı yerde o anları anlattı

Ölümden döndü! Aynı yerde o anları anlattı

İstanbul'da cadde üzerinde seyir halinde olan otomobilin sürücüsü, bir aracın arkadan çarpmasının ardından direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, cadde üzerindeki bir büfenin camından içeri girip iki kişiye çarptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-06-2018 19:20 - Güncelleme: 14-06-2018 19:20

İstanbul Kağıthane'de bir aracın arkadan çarpmasının ardından kontrolden çıkan otomobil, büfeye daldı. Büfenin girişinde oturan iki müşteri, savrularak yere düştü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan müşterilerden Ali Donbay, sürücüyü darp etti. Kaza anı ve sonrasında yaşananları anlatırken 'Ölümden kurtulduk. Verilmiş sadakamız varmış. O anın şokuyla, ben de onu pataklamışım' dedi.

Bu sırada, büfenin girişinde, bir masada oturan iki müşteri, çarpmanın etkisiyle savrularak dondurma dolabı ile otomobilin arasında kaldı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kazazedelerden biri, yerden kalktıktan sonra otomobil sürücüsünü darp etti. Büfe sahibi ve diğer müşteriler, kazazedeyi engelleyerek olayın daha fazla büyümesinin önüne geçti. Yaralılar kaldırıldıkları hastanede ayakta tedavi edildikten sonra taburcu oldu.

"SIKIŞTIKLARI YERDEN KURTARDIK"

Büfe sahibi Mustafa Can, işyerini yeni açtıklarını belirterek "Sabahleyin cadde üzerinde iki araç kaza yapıyor. Bir tanesi de aracının direksiyon hakimiyetini kaybederek dükkana girdi. O sırada dükkan içinde iki müşteri masada oturuyordu. Dondurma dolabıyla birlikte ileriye doğru sürüklendiler. Daha sonra, biz yardımcı olduk. Sıkıştıkları yerden kurtardık. Yaralılardan biri olayın şokuyla, şoföre tepki gösterdi. Darp etti. Biz araya girdik" dedi.

"BEN DE ONU PATAKLAMIŞIM"

Kaza sonrası sürücüyle tartışan Ali Donbay ise, "Sabahleyin burada kahvaltı yapıyordum. Dışarıdan bir araba geçti, güm diye bir ses çıktı. Birden ayağa kalktım, ne oluyor diye dışarı baktım. Araba gelerek bize vurdu. Ben de kafayı betona vurmamak için eğilerek kendimi sağ tarafa attım. Ölümden kurtulduk. Verilmiş sadakamız varmış. O anın şokuyla, ben de onu pataklamışım" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ölümden döndü! Aynı yerde o anları anlattı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • ali yavuz 15 Haziran 2018 04:12 ramazan günü ne kahvaltısı yapıyosa artık.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro