YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2018 00:17 - Güncelleme: 17 Ocak 2018 00:24

Oğlak burcunda yeniay doğuyor!..

Bugün 17 Ocak Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah 05:18’de Güneş ile birleşecek ve 26° Oğlak burcunda yeniay doğacak.

Oğlak yaşamımızdaki otorite kavramları, aile büyükleri, üstlerimiz, liderler, yöneticiler, devlet, devlet büyüklerini de temsil eder. Bu kavramlarda da gerek kişisel gerek toplumsal alanlarda yeni gelişmeler beklenebilir.

Oğlak yeniayında genel kariyerimiz, iş, meslek, görevler, sorumluluklar, gelecek, maddi güvence, statü, saygınlık, onur, itibar, şan, şöhret gibi alanlarda hedef ve arzularımızı ön plana alabiliriz.

Akrep burcundaki Jüpiter ve Oğlak burcundaki Plüton arasındaki uyumlu görünüm maddi manevi güven ve istikrar beklentilerimizi destekleyebilir. Yeniay ile birleşen Venüs etkisiyle sahip olduğumuz değerler, maddi kaynaklarımız, paramız, yeteneklerimiz, dünyasal arzu ve zevklerimiz, güven ihtiyacımız yeniayın enerjilerini şekillendirebilir.

Koç burcundaki Uranüs, yeniay ve Akrep burcundaki Mars ile stresli bir açı yapıyor. Ani değişen şartlar, sürpriz durumlar, kırılmalar, isyan, başkaldırı ve ayrılıklarla karşılaşabiliriz. Bu değişmesi gereken konularda bize gereken dürtü ve cesareti verebilir. Ancak fiziksel kazalara, tehlikelere, ilişkilerdeki gerilimlere de açık olacağımız için temkinli hareket etmeliyiz.

Ay 11:31’den sonra Kova burcunda ilerlemeye başlayacak.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Oğlak burcunda yeniay doğuyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro