Oduncu Pazarı'nda yangın!

Paşabağı Mahallesi'nde odun satışı yapan esnafın faaliyet gösterdiği pazarda, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Oduncu Pazarı'nda yangın!

Şanlıurfa'da Oduncu Pazarı'nda çıkan yangına müdahale ediliyor. Paşabağı Mahallesi'nde odun satışı yapan esnafın faaliyet gösterdiği pazarda, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevleri fark eden vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi ile TOMA sevk edildi.

Oduncu Pazarı'nda yangın!

Polisler çevrede güvenlik önlemi alırken ilçelerden gelen itfaiye ekipleri ve TOMA'lar yangına müdahale ediyor. Ekipler, alevlerin olay yeri yakınlarında bulunan akaryakıt istasyonuna sıçramaması için yoğun çaba harcıyor.

Oduncu Pazarı'nda yangın!

Öte yandan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ile Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol da olay yerinde incelemelerde bulunarak, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Oduncu Pazarı'nda yangın!

Gülpınar, yangın nedeniyle vatandaşlara geçmiş dileklerini iletti. Yangının kısa sürede söndürülmesini temenni eden Gülpınar, şöyle konuştu:

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro