eposta yazdır zoom+ zoom-

Öcalan da görecek diye imaj yeniledi

Öcalan da görecek diye imaj yeniledi

Abdullah Öcalan yıllar sonra televizyona kavuştu. BDP de ekran aracılığıyla da olsa Öcalan'a ulaşmanın heyecanına kapıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-01-2013 13:59 - Güncelleme: 21-10-2015 14:30

İNTERNETHABER - BDP için bugünkü grup toplantısı bir başka mana taşıyordu. Zira ilk kez Öcalan onları televizyondan izleyecekti.

Bilindiği Abdullah Öcalan'a cumartesi günü televizyon verilmişti. Öcalan haber kanalları başta olmak üzere 13 kanalı izleme hakkına sahip olmuştu.

Haliyle de BDP'liler ilk kez Öcalan tarafından izleneceklerdi. Partinin grup toplantısında ilk dikkati çeken kürsüye eşbaşkan Selahattin Demirtaş yerine Gültan Kışanak'ın çıkması oldu.

YENİ İMAJ

Gültan Kışanak'ta belirgin bir değişiklik vardı. Konuşması bu kez daha sakin ve daha anlaşılırdı. Genelde 'tekleyerek' konuşmasına rağmen önceden çalışmış gibi bu kez seri konuştu.

Görüntüsünde de bir farklılık vardı...
Kışanak, Abdullah Öcalan'ın izlediği ilk grup toplantısı için saçlarını kestirmişti.
Saçları her zamanki gibi fönlüydü...
Yüzünde hafif makyajı dikkat çekiyordu.

İŞTE KIŞANAK'IN ÖCALAN'IN TV'SİNE ÇIKTIĞI HALİ

gültan-kişanak.jpg

     ÜÇ GÜN ÖNCEKİ HALİ                        BUGÜNKÜ HALİ

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Gültan Kışanak
GÜLTAN KIŞANAK KİMDİR?

Gültan Kışanak, 15 Haziran 1961'de Elazığ'da doğdu. Babasının adı Lütfü, annesinin adı Melek'tir. Gazeteci; Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Çeş

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro