eposta yazdır zoom+ zoom-

O gün Suudi konsolosluğunda çalışan Türklere izin verilmiş!

O gün Suudi konsolosluğunda çalışan Türklere izin verilmiş!

SUUDİ Arabistan Başkonsolosluğu’nda gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın girdiği 2 Ekim’de olağan dışı hareketlilik yaşandığı öne sürüldü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-10-2018 19:54 - Güncelleme: 10-10-2018 00:50

SUUDİ Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ortadan kaybolmasıyla ilgili sır perdesi hala aralanamadı. Kaşıkçı'nın öldürüldüğü iddiaları her geçen gün biraz daha ağırlık kazanırken, olayın yaşandığı gün konsoloslukta hiç de alışık olunmayan şeyler yaşanmış!

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ortadan kaybolmasıyla ilgili en güçlü senaryoya göre muhalif gazeteci konsoloslukta öldürüldü. İstihbarat ve polis, bu konudaki çalışmalarını detaylandırırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Macaristan ziyaretinde bir kez daha konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

TÜRK PERSONELE İZİN VERİLMİŞ

Ankara kulislerinde dolaşan iddialara göre Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk binasına gittiği 2 Ekim günü, binada çalışan 28 Türk vatandaşına diplomat toplantısı olduğu gerekçesiyle izin verildiği belirtildi.

4 Ekim'de ise başkonsolosluk çalışanlarının üzerine ses ve görüntü kaydeden kameralar takıldı. Öte yandan, başkonsolosluk binası içerisinde yer alan birkaç kapının kilidinin de geçtiğimiz hafta değiştirildiği öne sürüldü.

Cemal Kaşıkçı için 150 kamera inceleniyor! 7 şüpheli tespit edildi

Cemal Kaşıkçı'yla ilgili flaş gelişme! Meğer o uçak...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN O gün Suudi konsolosluğunda çalışan Türklere izin verilmiş! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • İNSANLIK DERSİ VERİLSİN!... 10 Ekim 2018 09:17 KENDİ ÜLKELERİNDE HAPİS,İDAM,CİNAYET GIRLA GİDİYOR DEMEK Kİ,YETİNMEDİLER ARTIK YURT DIŞINDA DA BAŞLADILAR.İNSANLIK DIŞI MUAMELEYE İNSANLIK DERSİ VERMEK GEREKİYOR.

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro