eposta yazdır zoom+ zoom-

Nurettin Yıldız'dan skandal ötesi sözler! Kadınlara 'puan' verdi...

Nurettin Yıldız'dan skandal ötesi sözler! Kadınlara 'puan' verdi...

6 yaşındaki çocuklarla evlenilebileceği gibi skandal fetvalarıyla tanınan Nurettin Yıldız şimdi de kadınları kıyafetlerine göre sınıflandırıp puan verip "Tesettürle para etmeye başlıyor" diyerek yeni bir skandala imza attı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 22-10-2018 09:01 - Güncelleme: 22-10-2018 09:50

SOSYAL Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, "6 yaşında çocukla evlenilebileceği" ve "asansörde halvet olabileceği" gibi skandal fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan veren Yıldız, "Tesettürle para etmeye başlıyor" ifadelerini kullandı.

Nurettin Yıldız, "Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor" dedi. İşte o skandal sözlerin videosu...

KADINLAR DAYAK YİYOSA ŞÜKRETSİNLER... Öte yandan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Nurettin Yıldız'a Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan tepki gelmişti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyleyerek, “Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” demişti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Nurettin Yıldız'dan skandal ötesi sözler! Kadınlara 'puan' verdi... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR63 YORUM
  • Misafir 22 Ekim 2018 17:47 15.33:tövbe edip kuran a sarılması gerekenler,kur an dışı hareketler yapılıyor diye uyaranları tövbeye çağırmış.6 yaşında bir kız çocuğunu evlendirin diye kur anın nersinde yazıyor demek tövbe etmeyi mi gerektiriyor?kur an dışına sapanalrı uyarmak tövbe etmeyi mi gerektiriyor?tekrar soruyorum:6 yaşında bir kız çocuğu evlendirelebir diye kur anda bir ayet varsa gösterin,yoksa nurettin yıldız gibilerin kur an dışı sözlerini eleştirin ve müslümanları uyarın.uyananları ve uyaranları suçlamakla islama hizmet edemezsiniz.bir de müslüman rumuzu koymuşsun.sen müslümansınm da nurettin yıldız gibilerin yalanlarını açığa çıkaranlar müslüman değil mi?müslümanlığın şartı nurettin yıldız gibilerin peşinden gitmek midir?

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro