eposta yazdır zoom+ zoom-

Nuray Mert: 'Beyaz şovmenden soytarıya dönüştü!'

Nuray Mert: 'Beyaz şovmenden soytarıya dönüştü!'

Uzun zamandır röportaj vermeyen Nuray Mert ile Sayım Çınar buluştu, bu söyleşi çok ses getirecek.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-02-2016 12:52 - Güncelleme: 02-02-2016 12:52

GAZETECİLER.COM - ÖZEL İÇERİK
SAYIM ÇINAR 

Uzun zamandır röportaj vermeyen Nuray Mert ile Sayım Çınar buluştu gündeme dair yoğun bir söyleşi çıktı. Beyaz, HDP, Kürt siyaseti, ana akım medya ve kalemşörler... Bu söyleşi çok ses getirecek.

Ayağınız kırılmış. Geçmiş olsun.

Evet, beş hafta oldu, düz yolda yürürken oldu.

nuray mert

Öncelikle basından, ses duyurmaktan başlayalım. En önemli mecra sosyal medya gibi görülüyor son dönemde. Sosyal medyanın gücünü nasıl değerlendiriyorsunuz? Özgürlükler sınırlanmaya çalışılıyor sürekli.

Bazısı reddeder, ben öyle değilim, ama çok yakından takip etmiyorum. Sadece alışkanlıklarım o yönde değil. Hâlâ yazılı metinlerleyim. Herhangi bir sosyal medya hesabım yok. Benim adıma bir şeyler yapanlar var, bana danışarak yapmaları gerekiyor, buradan adımla hesap açanlara söylemiş olayım. Sosyal medya kullanmıyorum. Hemen yorum yapayım insanı değilim. Dayanışma konularında, haberlerin gerçeğine ulaşmak için Twitter çok işe yarıyor. O manada önemini biliyorum. Ama her konuda yorum yap, polemik yap, bunu eğlenceli bile bulmuyorum. Fazla narsistik buluyorum bir yandan da.


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Nuray Mert: 'Beyaz şovmenden soytarıya dönüştü!' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • afet 24 Şubat 2016 08:58 vallahide billahide doğru söylemiş.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Beyazıt Öztürk
BEYAZIT ÖZTÜRK KİMDİR?

Türk şovmen. Beyaz olarak tanınır.Aslen Artvin'lidır.Anadolu Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik - Heykel Bölümü mezunu olan Beyaz ayrıca lisanslı basketbolcu olmuştur.Eskişehir'de çeşitli heyke

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro