eposta yazdır zoom+ zoom-

Nur Yerlitaş ne dedi? Instagram rezaleti

Nur Yerlitaş ne dedi? Instagram rezaleti

Nur Yerlitaş katıldığı bir davette şehitler için olmadık sözler söyledi. Yerlitaş'ın instagram rezaletine sosyal medyadan tepkiler sürerken, o sözler twitter'da günün en çok konuşulan konusu oldu. Ü

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 22-11-2017 19:55 - Güncelleme: 22-11-2017 19:55

Modacı Nur Yerlitaş'ın instagram hesabından söylediği "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerine tepkiler çığı gibi büyüyor. Onbinlerce kullanıcı Yerlitaş'a tepki gösterirken, şehitlerle ilgili sözleri twitter'ın en çok konuşulan konusu oldu.

Sivri dilli Nur Yerlitaş bu kez sınırı aştı. Katıldığı yarışma programlarında olmadık hareketlerle, söylenmeyecek sözleri sarf eden; zaman zaman yarışmacılara hakaret etmekten çekinmeyen Yerlitaş, bu kez yaş tahtaya bastı.

GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Milletin değerleriyle dalga geçen ve bunu alışkanlık haline getiren Yerlitaş, bu kez de canını bu millet için gözünü kırpmadan feda eden şehitlere dil uzattı. Alkollü olduğu ileri sürülen Yerlitaş, katıldığı davette instagram yayını yaptı, şehitler için "Şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı. Yerlitaş'ın bu sözlerine kısa sürede binlerce kullanıcı tepki gösterdi.

"SİZE YAKIŞMADI YAZIK"

Ünlü modacının bu görüntülerine takipçilerinden tepki geldi. Nur Yerlitaş'a takipçileri, "Size yakışmadı yazık", "Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş" , "Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?" ve "Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi" gibi yorumlarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Nur Yerlitaş ne dedi? Instagram rezaleti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • NUEYERLŞTAS 29 Nisan 2018 19:14 BU NE NASAIL BIR CANLI ACABA YAZIK YAZIKKKK

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro