eposta yazdır zoom+ zoom-

Numan Kurtumuş'un bayram programı

Numan Kurtumuş'un bayram programı

Türkiye Kurban Bayramı'nı kutlamaya hazırlanırken, liderlerin bayram programları da belli oldu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 22-11-2010 13:22 - Güncelleme: 22-11-2010 13:22

HAS Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ise bayramı İstanbul'da karşılayacak. Kurtulmuş, burada düzenlenecek bayramlaşma etkinliklerine katılacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramı İstanbul'da geçirmesi bekleniyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Sosyalist Enternasyonal Konseyi Toplantısı nedeniyle bayramı, Fransa'nın başkenti Paris'te karşılayacak.

Bayramın birinci ve ikinci gününü bu ülkede geçirecek olan Kılıçdaroğlu, ikinci gün yapacağı görüşmelerin ardından akşam saatlerinde İstanbul'a dönecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Kurban Bayramı'nın ikinci günü partisinin genel merkezindeki bayramlaşmaya katılacak. Bahçeli'nin ikinci günün ardından İstanbul'a geçmesi bekleniyor.

KKTC'nin 27. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere yarın KKTC'ye gidecek olan DSP Genel Başkanı Masum Türker de bayramı burada karşılayacak. Türker, bayramın ikinci günü saat 13.30'da parti genel merkezinde halkla ve partililerle bayramlaşacak.

BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ise bayramın ilk günü Pakistan'a gidecek. Topçu, Pakistan'da sel felaketinden etkilenenler için partisince toplanan yardımlardan elde edilen gelirle yaptırılan Muhsin Yazıcıoğlu Köyü'nün açılışına katılacak.

Siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri ise bayramın ikinci günü yapılacak.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro