Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

Ölümle pençeleşen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Nergis Kumbasar, ''Bir Nergis'' adlı programında kız Yasmin Erbil'in babası için gözyaşlarına boğuldu.

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

Yaklaşık bir ay önce evinin banyosundan düşerek hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ne yazık ki iyiye gitmiyor. Programında Metin Arolat’ı ağırlayan Nergis Kumbasar ‘Metin bizim canımız. Onu karşımda görünce çok başka yerlere gittim.' dedi. Konuşmakta güçlük çeken Nergis Kumbasar sözlerine şöyle devam etti:

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

''ÇIKMADIK CANDAN ÜMİT KESİLMEZ'': “ Biz evliyken de çok beraber olduğumuz için Metin ve Erbil ile… Başka yerlere gittim. İnşallah geçmiş olur. Çünkü başka bir şey bekliyordum. İlk günden beri bu konuyla ilgili kendimi o kadar sıkıyorum ki… Çünkü ümidimiz var. Hepimizin ümidi var. Ben çok umutluyum… Çocuklar da… Umut çok önemlidir. Çok güzel bir söz var ‘çıkmadık candan ümit kesilmez…’ Çok güçlü bir insan, çok şeyler atlattı. İnşallah… “

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

BU HALE NASIL GELDİ: Şuuru kapalı olan Mehmet Ali Erbil'in bu duruma nasıl geldiğini kız kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil geçtiğimiz günlerde şöyle açıklamıştı; “Bir kaburga kırığından bu nasıl olur diye düşünenler var haklı olarak. Kaburga kırıkları genellikle sadece ağrı yapar sonra da sorunsuz iyileşir. Az bir bölümü akciğere batar biraz kanama yapar akciğer söner. Hemen ufak bir müdahale yapılır hasta kısa sürede taburcu edilir.

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

''30 YILLIK HAYATIMAD RASTLAMADIĞIM BİR YARALANMA'': Abimin kaburga kırığı farklı. 30 yıllık cerrahi hayatımda rastlamadığım bir yaralanma. 7.5 litre kanama ardından 41 ünite kan ve kan ürünü verdirecek kadar sistemi bozan bir travma. Vücudun en önemli dev organı endoteldir. Endotel tüm damarların iç yüzeyini kaplar ve genişliği bir futbol sahası büyüklüğündedir. Böyle büyük travmalarda veya hastalıklarda endotel tabakasından milyarlarca madde salgılanır. Bunlar organlara zarar verir.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro