Nazlı Çelik ve Fatih Portakal'ın ödül konuşmasındaki fark

Bu yıl 44.'sü düzenlenen Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri'nde ödüller sahiplerini buldu. En iyi haber sunucusu dalında kadın ve erkek olmak üzere iki ayrı ödül verilirken; ödülü kadınlarda Star Ana Haber Suncusu Nazlı Çelik, erkekler de ise FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal aldı.

Nazlı Çelik, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında şunları söyledi: 

"Bu konuşmamın sonunda "Bu kadının başka bir hayatı yok mu" diyeceksiniz ama ben buradan verilen mesajların çok geniş kitlelere ulaştığına ve gücüne inanıyorum. O yüzden de bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Bugün, geçen sene Beşiktaş'ta 46 şehit verdiğimiz saldırın yıl dönümü. Bizler yaşadıklarımızı unutmadıkça, acılarımızı unutmadıkça daha da güçleneceğiz. Gerçeklerle yüzleştikçe daha da önemli bir ülke olacağımızı düşünüyorum. O yüzden benim için çok önemli olan bu Altın Kelebek'i onları ziyaretimden 6 gün sonra terörle mücadele operasyonlarının en önemli operasyonlarına imza atarken şehit verdiğimiz başta Aydoğan Aydın Paşa, Songül Yakut Yarbay ve 13 Kato kahramanına ve vatan topraklarını emanet ettiğimiz şehitlerimiz için alıyorum."

FATİH PORTAKAL ARKADAŞLARI İÇİN ALDI

Çelik'ten sonra sahneye gelen Portakal ise şöyle dedi: "Bana soruyorlar 'FOX Haber'in başarısındaki sır nedir?' diye. O sırrı kısacık sizlerle paylaşayım: Biz, Türkiye'nin gerçek hikayelerini paylaşıyoruz. Ben orada bir şeyler söylemeye çalışıyorum, söylüyorum da. Başarının sırrı aslında özgürlükte. Biz aslında bize sağlanan patron baskısı olmadan özgürce, gölgesi dahi düşmeden özgürce haber yaptığımız için ben 3. kez bu ödülü alıyorum. Ben bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım için alıyorum."

  • Medya 10 Aralık 2017 23:19
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Nazlı Çelik ve Fatih Portakal'ın ödül konuşmasındaki fark videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • havla 11 Aralık 2017 08:45 sen bu ödülü katil ABD için alıyorsun patronun fox un sahibi ABD çünkü, yani yahudiler, yani israil

    CEVAP YAZ 4 5
  • Misafir 13 Aralık 2017 16:59 aynen kardeşim aynen

    0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro