eposta yazdır zoom+ zoom-

Namık Kemal Zeybek'ten şok itiraf

Namık Kemal Zeybek'ten şok itiraf

Kendisinin ve partisinin tanınmadığından dert yanan DP lideri Namık Kemal Zeybek, yaşadığı bir anısını paylaştı

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-08-2011 14:41 - Güncelleme: 23-10-2015 10:04

Partisinin Yalova il örgütünün verdiği iftara katılan DP ideri Namık Kemal Zeybek'ten inanılmaz itiraf.

Kendisinin ve partisinin tanınmadığından dert yanan Zeybek, yaşadığı bir anısını paylaştı:

"Türkiye’nin tanıdığı ünlü bir yazar benim DP’nin genel başkanı olduğumdan haberi yok. Bir sohbet esnasında hala genel başkanın Hüsamettin Cindoruk olduğunu söyledi. Benim genel başkan olduğumu söylediğimde mahcup oldu. Aydın bir insana bile genel başkan olduğumu anlatacak fırsat bulamadım. Bizim apartmanın kapıcısı bile benim DP Genel Başkanı olduğumu bilmiyor. Kendisiyle sohbetimde seçimden sonra kapıcıya sordum ‘Kime oy verdin’ diye. ‘CHP’ye verdim’ dedi. ‘Bize niye oy vermedin’ diye sorduğumda ‘Ağabey sen CHP’li değil miydin’ yanıtını verdi. Yani kapıcımıza bile anlatamamışız.”

Seçim döneminde eski genel başkan Hüsamettin Cindoruk’un barajı aşamayacakları yönündeki açıklamasından dolayı en büyük darbeyi aldıklarını belirten Namık Kemal Zeybek, seçim dönemindeki ittifakın da yanlış bir hareket olduğunu dile getirdi.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro