eposta yazdır zoom+ zoom-

Nagehan Alçı kimdir? Eşi Rasim Ozan Kütahyalı nereli?

Nagehan Alçı kimdir? Eşi Rasim Ozan Kütahyalı nereli?

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'deki sözleri ile olay yarattı. Peki ROK'un eşi Nagehan Alçı kimdir kocasının bu skandalı için o ne diyor? İşte Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın çocukları ve nereli oldukları sorusunun cevabı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 11:45 - Güncelleme: 21-11-2017 11:45

Nagehan Alçı ile eşi Rasim Ozan Kütahyalı 2010 yılında evlendiler. Nagehan Alçı ve eşinin bu evlilikten Ayşe Ela ve Betül Yasemin adlarında ikiz çocukları oldu. Nagehan Alçı İstanbul doğumlu eşi Rasim Ozan Kütahyalı ise aslen İzmirli.

Nagehan Alçı 1977 doğumlu. Babası avukat, annesi kimya mühendisi olan Nagehan Alçı, lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi'nde yaptı. Yükseköğrenimini ise Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamladı.

Gazetecilik hayatına, 2001 yılında Hürriyet gazetesinde stajyer olarak başladı. Ayrıca 32. Gün programında da stajyer olarak çalıştı. Daha sonra Çukurova Medya Grubu'na geçti. 6 aylık Management Trainee (MT) eğitimi aldı.

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı 2010 yılında evlendiler. ROK ve eşi Nagehan Alçı boğazdaki daireleri ile de bir dönem çok konuşuldular. 

Çukurova Medya Grubu'na bağlı Akşam gazetesinin dış haberler servisinde çalıştı ve gazetenin pazartesi röportajlarını yaptı. Yine aynı gruba bağlı SkyTürk TV'de bazı belgeseller hazırladı. Show TV'de dış haberler servisinde görev yaptı.

Nagehan Alçı, Akşam gazetesindeki köşe yazılarına 2007 yılında başladı. SkyTürk TV'de Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut ile 'Sosyal Bilgiler' adlı bir program yaptı. Kısa bir süre Habertürk'te Pelin Batu ile birlikte 'Sınırsız' adlı programda yorumculuk yaptı. Daha sonra Kanal 24'te 'Nerede Kalmıştık' programında sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı.

Nagehan Alçı ve eşinin Ayşe Ela ve Betül Yasemin adlarında ikiz çocukları var

2011 yılından itibaren Beyaz TV'de 'Medcezir' programında ve CNN TÜRK'te 'Dört Bir Taraf' programında yorumculuk yaptı. 2012 yılında köşe yazarlığı yaptığı Akşam gazetesinden ayrılan Nagehan Alçı, Milliyet gazetesine geçti. Halen Milliyet gazetesinde köşe yazılarına devam etmektedir. Nagehan Alçı; İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor. Az derecede de Fransızca ve Arapça biliyor.

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Tv'de Boşnaklar için ne dedi ona yapılan şaka neydi?

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Nagehan Alçı kimdir? Eşi Rasim Ozan Kütahyalı nereli? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 25 Kasım 2017 00:24 Maalesef Biz millet olarak bazı şeyleri abartıyoruz. Hemen asıp kesiyoruz

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Nagehan Alçı
NAGEHAN ALÇI KİMDİR?

1977 yılında İstanbul'da doğdu. Babası avukat, annesi kimya mühendisi olan Nagehan Alçı, lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi'nde yaptı. Yükseköğrenimini ise Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Ul

DEVAMI » Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro