Nagehan Alçı: 18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım

Habertürk TV’de Didem Arslan’ın sunduğu “Türkiye’nin Nabzı” programına katılan Nagehan Alçı, Ege adalarının tartışıldığı programda "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı.

Yazar Nagehan Alçı katıldığı bir televizyon programında tartışma yaratacak sözlere imza attı. Ege adalarının tartışıldığı programda Alçı, "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı. Alçı'nın sözleri stüdyoda tepki ile karşılandı.

Yazar Nagehan Alçı’dan Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için tartışma yaratacak sözler... Habertürk’te canlı yayınlanan ‘Türkiye’nin Nabzı’ programına katılan Nagehan Alçı, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım” dedi. Alçı’nın bu sözleri diğer konuklar ve programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz’ın tepkisini çekti.

Alçının sözlerine karşılık Yılmaz, “Adalara kaya parçası demeyelim. Madem bu kadar önemsiz Yunan askerleri neden orada konuşlandı” ifadelerini kullandı.

  • Medya 08 Şubat 2018 10:18
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Nagehan Alçı: 18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • kağan 08 Şubat 2018 15:14 kaya parçası..!?mı Vatan parçası mı?bir çakıl taşı bile mesele olurken,yazıklar olsun..

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro